Roseli̇fe Güzelli̇k

3.8
(16)

Roseli̇fe Güzelli̇k adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmanağa, Şemsitap Sk. NO:8 A D:1, Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0552 445 50 50

Roseli̇fe Güzelli̇k Yol Tarifi

Roseli̇fe Güzelli̇k İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmanağa, Şemsitap Sk. NO:8 A D:1, Kadıköy – İstanbul olan Roseli̇fe Güzelli̇k, işletmesine 0552 445 50 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Roseli̇fe Güzelli̇k ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Roseli̇fe Güzelli̇k yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Roseli̇fe Güzelli̇k hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Roseli̇fe Güzelli̇k ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Roseli̇fe Güzelli̇k ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Roseli̇fe Güzelli̇k için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Roseli̇fe Güzelli̇k bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Roseli̇fe Güzelli̇k sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Roseli̇fe Güzelli̇k Yorumları

  1. Buz lazer epilasyona gittim 6 seyans 6 kontrol ve yanlış uygulama yaptıkları için tüylerim eski haline geri geldi olan vermiş olduğum paraya oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çok hızlı çalıştıkları için tüyler geri geldi ve sürekli farklı eleman sizi epilasyona alıyor.

  2. Buz epilasyon için 6 seans 6 kontrollük paket satın aldım kesinlikle memnun kalmadım asla tavsiye etmiyorum bırakın bitmesini yarısına bile inmedi, paket bitimine yakın tekrar ek paket satmaya çalışıldı, ilk paket satın almaya gittiğimde görüşmede bitene kadar yardımcı oluyoruz denilmişti ama söylenildiği gibi yapılmadı ayrıca dalga geçer gibi bu cihaz sizin kıl yapınıza uygun değil denildi madem öyle en başta kıl yapısına bakılıp karar verilebilirdi 10 kere gitmeden sonra bu duruma karar verilmesi tuhaf ben hiçbir şekilde epilasyondan memnun kalmadım.

  3. Gelen her müşteriyi en az 45-60 dakika bekleniyor. İlgilenecek olan kişi yemek molasına çıkmış oluyor her nedense… madem yemek saati verme yani randevu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bir yanıt yazın