Salong Len & fin

4.8
(21)

Salong Len&fin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Djäknegatan 18, Malmö – Sweden

Telefon : 073-330 54 20

Salong Len&fin Yol Tarifi

Salong Len&Fin

Salong Len&fin Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Djäknegatan 18, Malmö – Sweden olan Salong Len&fin, işletmesine 073-330 54 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salong Len&fin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salong Len&fin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salong Len&fin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salong Len&fin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Salong Len&fin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salong Len&fin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salong Len&fin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salong Len&fin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Salong Len & fin Yorumları

  1. Her zaman mutlu! Şekerli yapılır ve her şeyden kurtulurlar, hızlı olur ve çok güzeller! Ağda için en iyi onlar kolayca. Şimdi bir diyot lazer üzerinde çalışıyor ve süper memnun

  2. Çok memnun kaldım bütün bacağını ve bir hafta sonra sprey. Süper mutlu. Kesinlikle geri gelecek ????????

  3. Dünyanın en iyi kadrosu! Tüm tedavilerden memnun kaldım, hatta her seferinde kaşlar

  4. Büyüyen Malmö en iyi salonu! Şekerlemenin sonucu rakipsizdir. Personel de çok güzel bir tutum var. (Müşteri bir yıldan beri)

Comments are closed.