Sandraline

4.7
(18)

Sandraline adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue Philippe-Plantamour 25, Genève – Switzerland

Telefon : 022 731 02 21

Sandraline Yol Tarifi

Sandraline

Sandraline Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue Philippe-Plantamour 25, Genève – Switzerland olan Sandraline, işletmesine 022 731 02 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sandraline ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sandraline yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sandraline hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sandraline ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sandraline ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sandraline için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sandraline bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sandraline sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sandraline Yorumları

  1. hayır, ‘ görüşlere ‘ rağmen sahtekâr Sandra, üçten daha az, hatta bir tanesine sahip sahte profiller ve / veya gönül rahatlığı sunmuştur.

  2. Yıllarca kaşlarıma dövme yaptırdıktan sonra Sandra ile tanıştım. Elektrikli epilasyon ile 2 yıllık takipte doğal kaşlarımı geri kazanmayı başardım ve MUHTEŞEM! Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Sandra, sevecen, özenli, eğlenceli ve son derece profesyonel bir kişidir. Kapalı güvenebilirsin!

  3. Sandraline güzellik kurumu, yıllardır burada güzellik bakımları yapıyorum. İnsanlar süper profesyonel, çok hoş ve sonuçlar muhteşem. Bu enstitüyü memnuniyetle tavsiye edebilirim.

Comments are closed.