Şeri̇fe Kaya Beauty

4.1
(18)

Şeri̇fe Kaya Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız Mahallesi Serencebey yokuşu sokak No:1/41 Fırat İş Hanı Kat:6, Beşiktaş – İstanbul

Telefon : 0533 056 83 81

Şeri̇fe Kaya Beauty Yol Tarifi

ŞERİFE KAYA BEAUTY

Şeri̇fe Kaya Beauty İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız Mahallesi Serencebey yokuşu sokak No:1/41 Fırat İş Hanı Kat:6, Beşiktaş – İstanbul olan Şeri̇fe Kaya Beauty, işletmesine 0533 056 83 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şeri̇fe Kaya Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şeri̇fe Kaya Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şeri̇fe Kaya Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şeri̇fe Kaya Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Şeri̇fe Kaya Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şeri̇fe Kaya Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şeri̇fe Kaya Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şeri̇fe Kaya Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Şeri̇fe Kaya Beauty Yorumları

  1. İlk defa epilasyona başladım.8 seans gitmeme rağmen % 20- 25 etkisi oldu 4 bölgemde genel olarak 20 dkk işlem gördüm. Sözleşme imzaladıktan sonra insanların tavrı değişiyor. Tam bir hayal kırıklığı oldu. Son seansına girdikten sonra yine paket satmaya çalıştılar reddedince düzensiz geldiniz o yüzden böyle falan demeye başladılar. Tartışmaya bile gerek duymadan kontrolünde gitmedim. Helal etmiyorum.

  2. Buradan serileydi güzellik salonu ekibine tekrar o sıcak karsilamalarindan ve samimi davranışlarından ve ilgi alaka için çok ama çok teşekkür ediyorum ortam okadar sıcak ve yakınlar ki sadece o ortamı yaşamanız lazım buradan her birine saygıları mı sevgilerimi gönderiyorum ???? şerife hanıma özellikle

  3. hayatınızda görüp görebileceğiniz en kötü lazer epilasyon merkezi her şeyi yerinde yapmama rağmen 8 seans sonucunda sözde %85 başarı olacağını söyleyen merkezde %10 başarı bile olmadı bırakın %85i yani. şimdi yazdığım yoruma da laf ederler çünkü böyle bir merkez burası şişirme yorumlara bakmayın arkadaşlar paranızı boşa harcamayın. Bu konuyla alakalı tüketici hakem heyetine başvurdum arkadaşlar benimle aynı durumda olan varsa lütfen siz de başvurun da böyleleri artık türeyemesin.

    canım benim böyle bir yorumu atarak işletmenin nasıl bir yer olduğunu gösterdin zaten. Beni arayan soran yok ki telefonumu açmayayım? Telefonumu açmamam için hiçbir sebep yokken bir de 😀 Ayrıca ek olarak yarımnsaat dediğin şey 2 saat olmasın sakın? Yalan söylüyorsun madem biraz tutarlı söyle de inanalım 😀 avukatımın numarasını personeline attım burdan sonrasını mahkemede halledicez dedim. ödenecek bir şey olursa öderim zaten sonuç alamadığımı cümle alem biliyor merak etme. Kötü yorum yapınca nasıl tutuşuyorsunuz ama? Sonuç alamadığını gelip buraya yazana kadar bana söyleseydin demişsin Personellerinin her şeyden haberi var. Madem bu kadar ilgiliysen bunu da duyardın elbet. Halinize gülüyorum sadece. burdan bu yorumumu okuyan arkadaşlar aklınız varsa bu seviyesizce yazışmayı görür de seviyenin ne kadar aşağıda olduğunu anlar ve gitmezsiniz ben gittim %10 bile sonuç alamadım. Bunu da mahkemeyle kanıtlayacağım zaten. Vaktinize, zamanınıza ve kalitenize yazık etmeyin.

  4. çalisanlar çok simpatik ve güler yüzlü, çok iyi ilgileniyorlar, iletisim çok kolay. Salonun sahibi kapinin onune kadar bizimle geldi. Tavsiye ediyorum 😀

  5. Çalışan arkadaşlar çok ilgili, merkez temiz ve titiz, isteklerinizi tam anlattığında yardımcı oluyorlar lazer epilasyon için tercih edebilirsiniz. Söylemeden geçemeyeceğim terasta kahve keyfi çabası Teşekkürler

Comments are closed.