Simple Beauty Clinic

3.4
(19)

Simple Beauty Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tessins väg 6, Malmö – Sweden

Telefon : Belirtilmemiş.

Simple Beauty Clinic Yol Tarifi

Simple Beauty Clinic

Simple Beauty Clinic Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tessins väg 6, Malmö – Sweden olan Simple Beauty Clinic, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Simple Beauty Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Simple Beauty Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Simple Beauty Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Simple Beauty Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Simple Beauty Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Simple Beauty Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Simple Beauty Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Simple Beauty Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Simple Beauty Clinic Yorumları

  1. Elnaz tarafından yeni tedavi oldum ve dudaklarımdan inanılmaz derecede mutluyum! ???? Son derece iyi ve profesyonel bir tedavi olmasının yanı sıra asıl tedavi öncesi iyi bir iletişim. Şiddetle tavsiye ederim!❤️

  2. Shamy ile saç şekillendirme rezervasyonu yaptırdı ve TÜM eleştiri altında! Beş sente ne yaptığı hakkında hiçbir fikri yok ve diğer saç tipleri hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ayrıca, müşterilerinin parasını havaya uçurur ve faturada talep ettiği gibi aynı anda özel bir numaraya geçmelerini ister. Mümkünse 5 yıldız üzerinden 0

  3. Çok kötü ve profesyonellikten uzak kuaför. Daha önce bir inceleme yazmıştı, ancak şimdi görülemiyor ve bu salonda bu hesapla ilgili başka incelemeleri göremiyorum. Bırakın resimler kendileri için konuşsun. Kuaför bunu yaptı ve hiçbir şey söylemedi, eve geldiğimde keşfetti ve bana güldü ve normal olduğunu söyledi. Eleştiriye tahammülü yok ve hataları dile getirdiğinizde sinirleniyor. Bir daha asla. Resimleri artık göremediğiniz için tekrar yayınlıyorum.

  4. En kötü klinik! Zamana uymayan ve parayı aldatan dolandırıcılar. Tavsiye edilmez!!

Comments are closed.