Sine Sine Waxing Frankfurt

4.6
(114)

Sine Sine Waxing Frankfurt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gartenstraße 6, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 46099030

Sine Sine Waxing Frankfurt Yol Tarifi

Sine-Sine Waxing Frankfurt

Sine Sine Waxing Frankfurt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gartenstraße 6, Frankfurt am Main – Germany olan Sine Sine Waxing Frankfurt, işletmesine 069 46099030 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sine Sine Waxing Frankfurt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sine Sine Waxing Frankfurt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sine Sine Waxing Frankfurt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sine Sine Waxing Frankfurt ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sine Sine Waxing Frankfurt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sine Sine Waxing Frankfurt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sine Sine Waxing Frankfurt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sine Sine Waxing Frankfurt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 114

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sine Sine Waxing Frankfurt Yorumları

  1. Sugarring yapağı olmadan denendi. Harikaydı ve acı verici değildi. Geri gel

  2. Sahip olduğum en kötü ağda deneyimlerinden biri. Sahip olduğum kadın, özel alanıma hiç nazik davranmadı. Bana sürmeden önce şeker mumunu esnek veya dövülebilir hale getirmek için hiç çalışmadı. Şeker ağdasını uygulama şekli çok acıttı, ondan normal ağdaya geçmesini istedim. Şeker balmumu cildimi çiğ olarak ovuyormuş gibi hissettim. Vakit ayırmadı. Hassas değildi. Beni incittiğini söylediğimde duraksadı. Normal ağdaya geçtikten sonra, bir yönde uygulamanız gerektiğinde ileri geri ovalayın ve ters yönde çıkarın. Sonuç olarak, şiddetle de olsa saçımı aldı.

Comments are closed.