Spektrum Laser Spa

4.5
(148)

Spektrum Laser Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1011 6th Ave #2, New York – USA

Telefon : (646) 870-6028

Spektrum Laser Spa Yol Tarifi

Spektrum Laser Spa

Spektrum Laser Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1011 6th Ave #2, New York – USA olan Spektrum Laser Spa, işletmesine (646) 870-6028 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Spektrum Laser Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Spektrum Laser Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Spektrum Laser Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Spektrum Laser Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Spektrum Laser Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Spektrum Laser Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Spektrum Laser Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Spektrum Laser Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 148

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Spektrum Laser Spa Yorumları

  1. tavsiye etmem. Lazerler çalışmıyor veya personelin uygun eğitimi var gibi görünmüyor. Eşim bu yerde altı seansa gitti ve altı seansta minimum bir azalma bile görmediğini söyledi. Bir keresinde tedavi sırasında yanmıştı bile! Başka bir zaman yeniden planlamak zorunda kaldı ve müsaitlik eksikliği nedeniyle randevusunu bir ay ertelediler! Her seansta sadece bir veya iki dakika lazer yapacaklarını söylüyor. Daha fazla zaman istediğinde, daha pahalı bir pakete geçmesi gerektiğini söylerlerdi. Bu onun için çok hayal kırıklığı çünkü burası hayatının altı ayını boşa harcamış. Şimdi tedavi görmek için daha iyi bir yer arıyor.

  2. Personeli gerçekten çok hoş ve tatlı, özellikle benim için en iyi paketi önermeye yardımcı olan resepsiyon görevlisi Alisa, ayrıca lazer epilasyonumu yapan teknisyen Ruslana. Yer gerçekten güzel ve temiz görünüyor ve prosedür ağrısız ve rahattı. Burası kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Sonuçları gördüm ama personel ve teknisyenlerle çalışmak diş çekmek gibi. Kabalar ve ne zaman bir soru sorsam hemen yanıt alıyorum. Geri dönmeyecek ve tavsiye etmem. Lazerden her yerde sonuç almanız muhtemeldir, neden kendinizi profesyonel olmayan davranışlara sokuyorsunuz.

Comments are closed.