Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu

4.3
(57)

Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Deliklitaş, Hamidiye Sk. No:10, Odunpazarı – Eskişehir

Telefon : (0222) 233 74 47

Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu Yol Tarifi

Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Deliklitaş, Hamidiye Sk. No:10, Odunpazarı – Eskişehir olan Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu, işletmesine (0222) 233 74 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yasin & Dilek Kuafor Ve Guzellik Salonu Yorumları

  1. Berbat bir yer. Bu kadar uzun yıl hizmetten sonra savsakliyorlar açıkçası. Nezaket yok asla. Eskişehirde olduğunuz için sizin yerinize utandım. İnsanlık yoksunu yer.

  2. İğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız düşünmeyin. Ben 7 seans iğneliye gittim azalmadan çok artış gördüm, üstüne bir de iz kaldı… Şu an sadece tüylerimle değil izlerle de savaşmak zorundayım sağ olsunlar!!!

Bir cevap yazın