Yenibosna Lazer Epilasyon

3.8
(4)

Yenibosna Lazer Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zafer, Balçık Sk. No:12, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : 0552 898 44 72

Yenibosna Lazer Epilasyon Yol Tarifi

Yenibosna lazer Epilasyon

Yenibosna Lazer Epilasyon İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zafer, Balçık Sk. No:12, Bahçelievler – İstanbul olan Yenibosna Lazer Epilasyon, işletmesine 0552 898 44 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yenibosna Lazer Epilasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yenibosna Lazer Epilasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yenibosna Lazer Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yenibosna Lazer Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yenibosna Lazer Epilasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yenibosna Lazer Epilasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yenibosna Lazer Epilasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yenibosna Lazer Epilasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yenibosna Lazer Epilasyon Yorumları

  1. Çalışanlar profesyonel ve ortam temizdi. Randevu sistemiyle çalıştıkları için sıra beklemek zorunda kalmadım. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  2. Çok beğendim. Özellikle Cansu hanıma çok teşekkür ederim ☺️

Comments are closed.