Zin Güzellik Merkezi

2
(3)

Zin Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez Mahallesi, Marmara Caddesi, No:21, Kat:3, Erenler İş Merkezi, D:A Blok, Avcılar – İstanbul

Telefon : 0542 745 47 77

Zin Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Zin Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez Mahallesi, Marmara Caddesi, No:21, Kat:3, Erenler İş Merkezi, D:A Blok, Avcılar – İstanbul olan Zin Güzellik Merkezi, işletmesine 0542 745 47 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zin Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zin Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zin Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zin Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zin Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zin Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zin Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zin Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zin Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Avcılar zin güzellik merkezine gitmeyin bn mağdur oldum sizde olmayın arkadaşlar bn 2 ay önce plazmapen yani plexr işlemi yaptırdım ve bunu yapan bayanda hemşire uzman değil ucuz diye 500 tl ye anlaştım gittim gözaltı ve gözüstüne yaptırdım ve 2 ay geçmesine rağmen leke içinde gözlerim,dışarıya bb krem sürmeden çıkamıyorum ve 2 gün önce gittim kontrol etsinler diye bana kışa doğru geçer dediler o zaman işlemi yapmadan önce söyleseydiniz 45 günde geçer demişlerdi zaten daha öncede başka bi merkezde yaptırdım 40 günde tamamen hiç kızarıklık bile kalmadan geçmişti.birde bana 200 tl hidrofachial cilt bakımı önerdiler üzerinede prp işlemi ablamı ve yeğenimide aldım gittim ama burdada kandırıldık hidrofachial başka bi köşede bize normal cilt bakımı yapıldı ve ben söylediğimdede hidrofachial makinesi değil diye ve o çalışmıyor biz artık bu cihazı kullanıyoruz dediler halbuki her gün hidrofachialı paylaşıyor.normal bir cilt bakımı cihazı yani vakumlu bi aparatlı neyse üzerinede 300 tl prp işlemi yaptırdık ama bn ilk defa öyle bi prp işlemi gördüm mahf oldu yüzüm ve şu anda ablamında benimde yüzümüz ve boynumuz çok ağrıyor yetkiliye yazdım 2 kere hemde bana arayacağım söyledi ama aramadı sonda bn aradım ve bana söylediği kelime gönülcüğüm kusura bakma dünden bu yana kötüyüm ondan geri dönmedim işlemi yapan bayana arattı beni oda ağrı kesici önerdi.bunu hemşireye yaptırıyorlar uzmana değil bn mahf oldum siz olmayın.artı sadece burda değil her yere duyuracağım bu rezilliği resmen psikolojim alt üst olmuş durumda.

Bir cevap yazın