Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri

3.2
(5)

Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet, Ağabali Cd. No: 51/2, İlkadım – Samsun

Telefon : (0362) 435 00 74

Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti Yol Tarifi

Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet, Ağabali Cd. No: 51/2, İlkadım – Samsun olan Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti , işletmesine (0362) 435 00 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zorlu Özel Sağlık Hizmetleri Yorumları

  1. Hayatımda gittiğim en berbat kurum. Bana hastalık bulaştırdılar arkasında durmadılar yüzümde ki kılların azalması yerine farklı yerlerde artmasını sağladılar yine arkasında durmadılar pişmanlıktan başka bişey değil para almak için kırk takla atan biyer hiç tavsiye etmiyorum

  2. Yuzdeki tüylerin tamamen bitecegine neredeyse yemin ediyordu,oranin doktoru. Ya bu millet kafayi yemis olmali yada gerçekten cahil.tıp okudum diyor kendisi sen ne bileceksin dedi resmen,oldu al sağ beni! Ben de bomboştum oyle geldim sana.

Bir cevap yazın