Ankara Lazer Epilasyon

5
(7)

Ankara lazer epilasyon merkezleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Ankara‘ da lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız en yakın ve Ankara’ nın en iyi lazer epilasyon merkezleri sayfamızda listelenmiştir. Ayrıca sadece güzellik merkezleri değil Ankara‘da lazer epilasyon yapan hastaneler bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı lazer epilasyon merkezleri dışında herhangi bir işletmede işlem yaptırmayınız.

En yakın Ankara lazer epilasyon ve güzellik merkezleri için aşağıda yer alan listeden istediğiniz semti seçiniz. Seçtiğiniz semtteki tüm lazer epilasyon merkezlerine ait adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkezler hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve yorum yazabilirsiniz. Ankara en iyi lazer epilasyon merkezini birlikte belirleyelim.

Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları

Ankara’ da lazer epilasyon fiyatları merkezin bulunduğu ilçeye, seansa, cilt tipine göre değişiklik göstermektedir. Ankara lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan lazer epilasyon merkezlerini inceleyebilir ve iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Lazer epilasyon fiyatları konusunda hassas olunmasını tavsiye ediyoruz. Ankara ucuz lazer epilasyon yapan firmalar ile doludur. Epilasyon için seçeceğiniz klinik yada merkez, diplomalı ve sertifikalı uzmanlar çalıştırmalıdır. Konuya hakim olmayan, yeterlilik belgesine sahip olmayan işletmelerden uzak durunuz. Detaylı bilgi ve danışma için lütfen uzman doktora danışınız.

Lazer Epilasyon Ankara

Ankara lazer epilasyon ülkemizde en çok rağbet gören epilasyon hizmetidir. Bu prosedür, tek seansta istenmeyen tüylerin yüzde sekseni kadarını kaldırabilir. Daha fazla vücut tüyüne sahip olma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. İşlem, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak sadece birkaç dakika sürebilir. Tedaviden sonra cilde buz paketleri ve iltihap önleyici kremler uygulanacaktır.

İşlem, cildinize küçük bir aletle bastırmayı gerektirdiğinden hafif kızarıklıklar yaşayabilirsiniz. Cildinize veya gözlerinize herhangi bir zarar vermesi olası değildir ve hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur. Üç ila altı seanstan sonra çoğu hasta kalıcı saç dökülmesi bildirir. Prosedürün doğru olup olmadığından emin değilseniz doktorunuzla konuşun. Bunun sizin için doğru prosedür olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilirler. Beautykarta müşterisi iseniz Ankara estetisyeninizden size indirim yapmasını isteyebilirsiniz.

Ankara lazer epilasyon erkekler için harika bir tedavi yöntemidir. Bu prosedürler son derece etkilidir ve sadece bir seans gerektirir. Kalın, kaba kılların olduğu bölgelerde bile kullanılabilir. Uygulama yapılacak bölge ve saç tipi seans sayısını belirleyecektir. Çoğu erkek tüm vücudunu tek seansta tedavi edebilir. Bir soğutma sistemi kullanarak ve iyi bir kullanıcı olarak ciltte yanma riski azaltılabilir.

Ankara Erkek Lazer Epilasyon

Erkekler için lazer epilasyon en iyi seçenektir. Bu prosedür elektrolizden daha hızlıdır ve daha az tedavi gerektirir. Bu prosedür birçok kadın tarafından elektrolize tercih edilir. Daha az ağrılıdır ve daha az seans sürer. Epilasyon için elektrolizden daha pahalı olmasına rağmen lazer epilasyon pratik ve güvenilir bir seçenektir. Üç ila dört seans elektrolizin aksine tüyleri tek seansta alabilir.

Ankara lazer epilasyonun birçok faydası vardır. Ancak riskler de var. Tedavinin en yaygın yan etkileri enfeksiyon, kabuklanma ve renk değişikliğidir. Bazı durumlarda, hastaların işlemden sonra normal rutinlerine dönmeleri gerekebilir. Hastalar işlem sırasında rahatsızlık ve artan ağrı gibi yan etkiler beklemelidir. Lazer her durumda çalışmayabilir. Ayrıca geleneksel elektrolizden daha pahalıdır.

Ankara lazer epilasyon vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın ekonomik ve etkili bir yolu olabilir. Cilt renginden bağımsız olarak hem erkekler hem de kadınlar için güvenlidir. Her zaman istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olabilir ve en iyi şekilde görünmenizi sağlar. Bu hızlı ve kolay. Ankara lazer epilasyon istenmeyen yüz ve vücut tüylerini azaltabilir ve birkaç hafta içinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

ankara lazer epilasyon

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.