Bornova Lazer Epilasyon

4.9
(19)

Bornova lazer epilasyon merkezleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Bornova İzmir’ de lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız en yakın ve Bornova İzmir’ in en iyi lazer epilasyon merkezleri sayfamızda listelenmiştir. Ayrıca sadece güzellik merkezleri değil Bornova lazer epilasyon yapan hastaneler bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı lazer epilasyon merkezleri dışında herhangi bir işletmede işlem yaptırmayınız.

En yakın Bornova lazer epilasyon ve güzellik merkezleri için aşağıda yer alan listeden istediğiniz semti seçiniz. Seçtiğiniz semtteki tüm lazer epilasyon merkezlerine ait adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkezler hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve yorum yazabilirsiniz. Bornova en iyi lazer epilasyon merkezini birlikte belirleyelim.

Bornova Lazer Epilasyon Merkezleri

Biotin Estetisyenlik

Özel Biotin Estetisyenlik Ve Güzellik Uzmanlığı Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır….

İncele

Luna

Luna adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd….

İncele

Ng Beauty Center

Ng Beauty Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Erzene, 61….

İncele

Anima Guzellik Salonu

Anima Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Mustafa Kemal…

İncele

Elen Plus

Elen Plus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kazımdirik, 166. Sk….

İncele

Yasam Guzellik Salonu

Yasam Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kazımdirik, Mustafa…

İncele

N&A Güzellik Salonu

N&a Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kazımdirik, Gediz…

İncele

Birgül Epilasyon

Birgül Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Ergene, 540. Sk….

İncele

Dermaface

Epilasyoni̇zmir Dermaface adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Erzene, 12. Sk….

İncele

Bornova Lazer Epilasyon Fiyatları

Bornova’da uygun fiyatlara lazer epilasyon hizmeti veren klinik ve merkezler hakkında bilgiler. Saçın tipine, cilt durumuna ve istenilen bölgenin tamamen kapatılması gerekip gerekmediğine bağlı olarak birçok seçenek mevcuttur.

Bornova İzmir’ de lazer epilasyon fiyatları merkezin bulunduğu ilçeye, seansa, cilt tipine göre değişiklik göstermektedir. Bornova lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan lazer epilasyon merkezlerini inceleyebilir ve iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Bornova Lazer epilasyon fiyatları konusunda hassas olunmasını tavsiye ediyoruz. Bornova ucuz lazer epilasyon yapan firmalar ile doludur. Epilasyon için seçeceğiniz klinik yada merkez, diplomalı ve sertifikalı uzmanlar çalıştırmalıdır. Konuya hakim olmayan, yeterlilik belgesine sahip olmayan işletmelerden uzak durunuz. Detaylı bilgi ve danışma için lütfen uzman doktora danışınız.

Lazer Epilasyon

Bornova lazer epilasyon merkezleri hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Laser hair removel yani lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri gidermek için evde kullanılabilir. İstenilen ten rengine ulaşmak için birkaç geçiş gerekir. Prosedür kılları vücuttan uzaklaştırır, ancak köklerin çıkarılmasını gerektirmez. Size birazdan prosedür hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Lazer epilasyon, özellikle bikini bölgesinde aşırı tüylenmeye sahip kadınlar için mevcut en popüler ve etkili tedavilerden biridir. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın harika bir yoludur. Kıl folikülü, bir pirinç tanesi ile yaklaşık olarak aynı boyuttadır. Kılları almak için kullanılan lazerler, folikülü yüksek frekansta ısıtır. Bu, saç folikülünün ve çevresindeki dokunun hasar görmesine neden olur. Bunun nedeni, yeni saç üretimini durduran foliküldeki ısı hasarıdır.

Uzun yıllardan beri lazerler tıbbi uygulamada hastaları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Lazerler, güzellik endüstrisinde istenmeyen cildi gidermek için 30 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Bu lazerlerin temeli olan ışık, cilt veya saç tarafından emilerek hücreye zarar verir. En yeni lazerler epilasyon için en güvenli ve en etkilidir.

Bikini epilasyonu için önerilen prosedür, ortalama iki ila üç iş günü olmak üzere 10 ila 15 dakikadır. Vücuttaki tüm tüyleri almak için üç ila dört geçiş gerekir. Tedavi, en iyi sonuçlar için her altı ila dokuz ayda bir tekrarlanabilir.

Ayrıca izmir lazer epilasyon merkezleri sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

bornova lazer epilasyon

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.