Lazer Epilasyonun 5 Faydası

5
(7)

Kendiniz lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, müşterilerimizin geri bildirimlerinden yararlanarak en iyi 5 lazer epilasyon avantajını bir araya getirdik. Klinikte lazer epilasyon için kullanılan en son teknolojiyle , jilet, ağda şeritleri ve evde IPL kitleri satın alma günlerini geride bırakıyoruz. Epilasyon seçeneklerinizle daha sürdürülebilir olmak istiyorsanız bu harika.

1) Zaman Kazanın : Diğer geleneksel epilasyon yöntemlerine kıyasla lazer epilasyon zamandan tasarruf sağlar. Tıraş ile her gün yeniden uzayan sinir bozucu tüylerden kurtulmak için duşta ekstra zaman geçirdiğinizi fark edeceksiniz. Lazer epilasyon ile koltuk altlarınızı 15 dakikada halledebiliyoruz ve genellikle 8 seanslık bir seans öneriyoruz. Uzun vadede, bu size duşta zaman kazandıracak ve ağda salonunda daha az randevu gerektirecektir.

2) %80’e kadar tüy azaltma : Tıraş ve ağda gibi diğer tüy alma yöntemleri, genellikle sonraki gün veya birkaç hafta sonra sürekli bakım gerektiren tüylerin yeniden çıkmasına neden olur. Lazer epilasyon, bir tedavi kursundan sonra üç ayda bir veya yılda bir ilave tedavilerle %80’e varan kalıcı bir azalma elde etmenin güvenli ve etkili bir yoludur.

3) Batık tüy azaltma : Lazer epilasyon, kelimenin tam anlamıyla sorunun köküne iner. Kıl folikülünün kökünü hedefleyerek kıl sayısını ve dolayısıyla oluşan batık miktarını yavaşça azaltacaktır, lazer seanslar arasında kıl köklerine zarar verir, böylece büyüme yavaşlar ve tipik olarak daha ince hale gelir, batık kılları önemsiz hale getirir. geçmiş!

4) Tasarruf edin : Sadece zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda lazer epilasyon da paradan tasarruf ettiğinizi gördüğünüz için bir yatırımdır. 10 yıl içinde ortalama bir kadın koltuk altlarına ve bikini bölgesine ağda yapmak için 5000 TL’ nin üzerinde harcama yapacaktır. Oysa lazer epilasyon 10 yılda sadece ortalama 1000 TL dir.

5) Daha Pürüzsüz Cilt : Çoğu zaman ağda ve tıraş, cildin kızarıklıklar, şişlikler ve oldukça hassas olmasıyla tahriş olmasına neden olur. Lazer epilasyon sayesinde kıl kökü kökünden alınır, böylece cildin tüm bu etkenlerden kendini iyileştirmesi için zamana sahip olur, lazer epilasyon cildi minimum tahrişle pürüzsüz bırakır.

Lazerle epilasyon hakkında bilinmesi gereken yedi önemli şey

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için düzenli tıraş olmanız bittiğinde, epilasyonun en etkili şekilde yapılmasını sağlamak için neredeyse kalıcı bir işlem olan lazer epilasyonu düşünmüş olmalısınız. Elektroliz , istenmeyen tüyleri almanın bir başka iyi bilinen yoludur, ancak daha küçük kıl bölgeleri için yaygındır.

Hala lazer epilasyon yaptırmayı merak ediyorsanız, lazer  epilasyon hakkında bilmeniz gereken bu yedi hayati ipucunu gözden geçirmelisiniz: 

  1. Kılların lazerle alınması çoğu cilt ve kıl tipi için iyi sonuç verebilir. Açık ten rengine ve koyu tüylere sahip kişiler lazerle epilasyonun en iyi sonuçlarını alabilirler. Lazer, pigmentli dokuları hedefler ancak sarı veya gri tüyleri mükemmel şekilde çıkaramaz.
  2. Lazer ile tedavi edilecek ortak alanlar kollar, koltuk altları, bacaklar, göğüs, sırt, bikini çizgileri ve üst dudaklardır. Bir lazer belirli bir alanı hedefleyebilir, bu nedenle işlem daha kısa sürede geniş bir alanı kaplar.
  3. Cilt rengine ve kıl rengine bağlı olarak, tedavinin mükemmel sonucunu elde etmek için sekiz seansa kadar sürebilir.
  4. Epilasyonun belirli yan etkileri olabilir. En sık görülen yan etki, tedavi edilen ciltte kırmızı lekeler ve şişlik oluşmasıdır, ancak birkaç gün içinde geçer. Kabarcıklanma veya yara izi nadir görülen bir durumdur. Profesyonel kişiler tarafından yapıldığını varsayalım, o zaman yan etki şansı azalır. Yan etkilere, esas olarak yanlış tekniklerin kullanılması veya cihazın yanlış ayarlanması neden olur. Gerçek sonuçları, sertifikaları ve yılların deneyimini gösteren bir klinik seçin.
  5. Randevu almadan önce biraz araştırma yapın. Amacınız için en deneyimli uygulayıcıyı seçerseniz en iyisi olur. Tüm zamanların en ucuzu her zaman en iyisi değildir. Bu tür bir tedavi için, iyi müşteri geri bildirimi olan tanınmış kliniklere gitmelisiniz.
  6. Lazer tedavilerine geçmeden önce yama testi yapacak, tıbbi geçmişinizi kapsayacak ve cilt tipinizi kontrol edecek bir klinikten konsültasyon alın.
  7. Tedavi öncesi ve sonrasında kaçınmanız gerekenler gibi terapistin tavsiyelerine uyun ve tedavi prosedürü ile ilgili gerekli bilgileri alın.
lazer epilasyon faydası

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.