Absolutely Fabulous Urban Spa

4.6
(116)

Absolutely Fabulous Urban Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Located Upstairs, 1054 Hornby St, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 738-6245

Absolutely Fabulous Urban Spa Yol Tarifi

Absolutely Fabulous Urban Spa

Absolutely Fabulous Urban Spa British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Located Upstairs, 1054 Hornby St, Vancouver – British Columbia, Canada olan Absolutely Fabulous Urban Spa, işletmesine (604) 738-6245 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Absolutely Fabulous Urban Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Absolutely Fabulous Urban Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Absolutely Fabulous Urban Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Absolutely Fabulous Urban Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Absolutely Fabulous Urban Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Absolutely Fabulous Urban Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Absolutely Fabulous Urban Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Absolutely Fabulous Urban Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 116

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Absolutely Fabulous Urban Spa Yorumları

  1. Personelin harika ve misafirperver olduğu yeri seviyorum ve her zaman sizi iyi hissettiriyorlar ve sonuçları sevdiğim için tüm süreci size her zaman açıklıyorlar! küçük ama süper temiz ve sevimli. Oraya epilasyon için gidiyorum ve harika sonuçlar alıyorum ve daha bitirmedim bile! ablam şimdi oraya gidiyor gerçekten tavsiye ederim.

  2. Neredeyse bir yıldır bu kaplıcaya gidiyorum. Mehri ve Olga inanılmazdı ve lazer epilasyon konusunda rahat bir deneyim yaşamama yardımcı oldular. Bir arkadaşıma “kesinlikle” tavsiye ederim!

  3. Aslında bu yerden lazer epilasyon sonuçlarını gerçekten çok seviyorum. Birkaç farklı lazer temizleme işletmesi oldum ve bu makine şimdiye kadarki en etkili makine. Sadece 2-3 seanstan sonra %95 saç dökülüyor. Şiddetle tavsiye ederim ve personel çok güzel/arkadaş canlısı.

  4. Sahibinden En İyi Hizmet SANDRA ve teknisyen OLGA, ev dostu bir deneyim gibi geldi. Süper profesyonel teknoloji ve deneyim. Çok saygı, kesinlikle tavsiye edilir – Raj

Comments are closed.