Accurate Laser & Skin Aestetics

4.3
(346)

Accurate Laser & Skin Aestetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 97 Grays Inn Rd, London – United Kingdom

Telefon : 020 7831 1999

Accurate Laser & Skin Aestetics Yol Tarifi

Accurate Laser & Skin Aestetics

Accurate Laser & Skin Aestetics United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 97 Grays Inn Rd, London – United Kingdom olan Accurate Laser & Skin Aestetics, işletmesine 020 7831 1999 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Accurate Laser & Skin Aestetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Accurate Laser & Skin Aestetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Accurate Laser & Skin Aestetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Accurate Laser & Skin Aestetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Accurate Laser & Skin Aestetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Accurate Laser & Skin Aestetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Accurate Laser & Skin Aestetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Accurate Laser & Skin Aestetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 346

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Accurate Laser & Skin Aestetics Yorumları

 1. Mükemmel müşteri hizmeti ve ayrıntılara gösterilen özenin yanı sıra bu klinik, ağrısız bir tıbbi lazer kullanarak ekonomik lazer epilasyon hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerini ilk kullandığımda işe yaramadığını düşündüm çünkü eve gelene kadar herhangi bir acı hissetmedim ve saçlar kelimenin tam anlamıyla döküldü. Kalın saçlarım var ve ciltte korkunç renk bozulmasına neden olan batık tüylerden şikayetçiyim 3 tedavi gördüm ve cildim bir rüya gibi dışarı çıkıyor. tavsiye ederim!!

 2. Burayı Holborn ile buldum, daha koyu ciltler için çok iyi lazer tedavisi. Sadece bir seans yaptım ve saçlar tekrar çıkmadı ve bir ay oldu. Cildim çok daha iyi görünüyor. Şiddetle tavsiye ederim.

 3. Bu kliniği bir groupon teklifiyle buldum ve satın aldığım için çok pişman oldum. Birden fazla nedenden dolayı yapabilseydim bu kliniğe SIFIR veririm. Çalışanları çok amatör buldum. 1. her zaman yeniden planlama/başlangıçta rezerve ettiğim zamana göre farklı bir zamanda gelmemi talep ediyor. 2. İşlerini düzgün yapamıyorlar – tüm alanı satır satır kaplamayı sağlayan sistematik bir süreçleri yok, bunun yerine belirli alanları lazerle yapıyormuş gibi yapıyorlar (sonuçların düzensiz ve tüyler kalmış olmasına şaşmamalı) – seni çıkarabilecekleri kadar çabuk kapıdan çık. 3. Talep ettiğiniz alanı işleme alıyorlar ancak daha fazla seans satın almanız/sizden daha fazla para kazanmanız için fiyat planına dahil olmadığını söylüyorlar. 4. Çok ısrarcıdırlar ve lazere ihtiyaç duyabilecek diğer alanları tekrar ederler – ancak bir kez aciz olduğunuzu kanıtladığımda, neden paramı başka alanlara harcayayım? Genel olarak tam bir ALDATMACA. 6. seanslarımdan sonra, müşteri hizmetlerinden ve genel olarak korkunç deneyimlerinden bıktığım ve bıktığım için inceleme randevumdan vazgeçtim. Uydurma fiyatlarına aldanmayın, gitmeyin. Sayfalarındaki iyi yorumlar büyük olasılıkla sahtedir ve personel tarafından yazılmıştır.

 4. Lazer epilasyonum için orada danışmanlık yaptım, harika ve arkadaş canlısılar. Çok etkili olan kandela lazeri kullanıyorlar.
  kliniği herkese tavsiye ederim

 5. Çok güzel hizmet ve daha az ağrılı ve daha temiz olan yeni lazer makinesi.
  Çok cana yakın bayanlar, şiddetle tavsiye edilir.
  Teşekkürler,
  Esperanza

Comments are closed.