Adeera Aesthetics

4.6
(14)

Adeera Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 11, Pollard Yard, 15 Pollard St E, Manchester – United Kingdom

Telefon : 07716 809222

Adeera Aesthetics Yol Tarifi

Adeera Aesthetics

Adeera Aesthetics United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 11, Pollard Yard, 15 Pollard St E, Manchester – United Kingdom olan Adeera Aesthetics, işletmesine 07716 809222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adeera Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Adeera Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Adeera Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Adeera Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Adeera Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Adeera Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Adeera Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Adeera Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Adeera Aesthetics Yorumları

 1. Dekordan servise her şey harika! Heera, müşteriyi ve cildini anladığından emin olmak için her müşteriye ekstra özen gösterir. Onun yüzleri ölmek üzere! Kesinlikle harika Her seferinde klinikten yenilenmiş olarak ayrılıyorum.

 2. Burası yeterince tavsiye edemem! Diş beyazlatma, dermaplaning, hydrafacial yaptırdım ve gelecekte cilt güçlendiricilerle mikroiğneleme, lazer epilasyon ve misafir uygulayıcılarından biriyle olası estetik prosedürler gibi daha fazla tedavi için rezervasyon yaptırmak istiyorum.
  Randevularımda her zaman çok hoş karşılandım – ekip çok arkadaş canlısı ve salon güzel ve temiz! Tedavilerle ilgili profesyonel ve faydalı tavsiyeler aldım ve hiçbir zaman tedaviler veya eklentiler için baskı altında olduğumu hissetmedim. Daha çok alternatif bir görünüme sahip olduğum için güzellik salonlarına gitmekten oldukça çekiniyorum ama Heera ve ekibi her zaman sonuçlarımdan dolayı beni rahat ve mutlu hissettirdi. ????

 3. Süper profesyonel hizmet, çok sayıda hizmet – ancak en iyi yanı, değerlendirmeden sonra cilt ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasıdır, bu nedenle kendiniz karar vermek zorunda kalmanız için hiçbir baskı yoktur. Cildim parlıyordu gibi sol hissi! 🙂

 4. Klinik hakkında söylenecek iyi şeylerden başka bir şey yok!
  Mikro iğneleme ve kimyasal peeling yaptırdım ve iyi sonuçlar aldım.

  Fiyatlar, sağlanan tedavilerden ödün vermeden uygundur.

  O artık benim ????

Comments are closed.