Advanced Hair Studio

4.1
(19)

Advanced Hair Studio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jungfrugatan 45 BV, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-21 58 08

Advanced Hair Studio Yol Tarifi

Advanced Hair Studio

Advanced Hair Studio Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jungfrugatan 45 BV, Stockholm – Sweden olan Advanced Hair Studio, işletmesine 08-21 58 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Advanced Hair Studio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Advanced Hair Studio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Advanced Hair Studio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Advanced Hair Studio ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Advanced Hair Studio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Advanced Hair Studio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Advanced Hair Studio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Advanced Hair Studio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Advanced Hair Studio Yorumları

  1. Üç çocuğum olduktan sonra saçlarım inceldi ve kıvırcık oldu. Haftada iki kez altı ay lazer tedavisine gitti ve kendi HFR ürünlerini kullandı.
    Saç daha kalın ve artık eskisi kadar dökülmüyor. Bu adımı atmamı ve bu tedaviyi gerçekten yapmamı sağlayan personele teşekkür ederim.

  2. Danışma sırasında personelden dürüst ve iyi muamele gördü. Lazer tedavisi sayesinde hem saçlarımı tutabiliyorum hem de yeniden çıkmaya başladım. Tedavi için kullanılan ürünler de çok iyi.

  3. Gittiğimde hep mutluyum. Aynı şey şimdi başka bir yere gitmek istemeyen oğlum için de geçerli.

  4. Son derece kötü … tedaviyi yaptıktan sonra saçlarınızı geri alacağınızdan önce söz verin, anlaşmaya atıfta bulunuyorlar. Ve ayda 3.000 kron ödemeniz gereken başka bir hizmet sunuyorlar. Ayrıca 20.000 kronunuz var. Müşterilerini bu şekilde kandırman çok kötü.

Comments are closed.