Aesthetic Med

2.8
(70)

Aesthetic Med adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Batı, Batı Mh 19 Mayıs Caddesi &, Ihlamur Sk. No:7, Pendik – İstanbul

Telefon : 444 7 633

Aesthetic Med Yol Tarifi

aesthetic med

Aesthetic Med İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Batı, Batı Mh 19 Mayıs Caddesi &, Ihlamur Sk. No:7, Pendik – İstanbul olan Aesthetic Med, işletmesine 444 7 633 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aesthetic Med ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aesthetic Med yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aesthetic Med hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aesthetic Med ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aesthetic Med ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aesthetic Med için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aesthetic Med bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aesthetic Med sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aesthetic Med Yorumları

  1. Öncelikle çalışanlarına güler yüzlülüğü ve samimiyeti için teşekkür ederim 1 senede aile gibi oldunuz pendik şubesinde derya hanıma çok teşekkür ederim ilgisi alakası için makinaları gayet iyi bu zamana kadar en ufak aksilik yaşamadım disiplinli ve titiz çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim estetik med ailesi ☺️

  2. uzun süre beklemeli bir merkez. kesin 1 saat beklersiniz.

  3. Malesef hiç memnun kalmadım gün veriyorlar o gün gelmeden günü değiştiriyorlar gittiğiniz bölümde cihazda kullanılacak kremleri yok sizde getirebilirsiniz diyorlar en son vücut kremiyle yapılan işlemden çok canım yandı. Ayrıca birgün başka bir şekilde birgün başka bir şekilde yapıyorlar sonra sizinle ilgilenen kişiyi kivduk diyorlar ne yaptıkları belli değil 30 seans işlemi 5 seans olmadan bitirdim şimdi verdiğim ücretin iadesini bekliyorum

  4. Zamanı kıymetli olan insanlar için uygun bir işletme değil, bir telefon açıp aksaklıkları haber etmekten acizler, ve mağduriyet karşısında asla mahcup bir tavırları yok ne bir özür ne bir alttan alma, biz işimizi mi bırakıp gelmişiz vaktimiz mi kısıtlı hiç umurlarında değil.Yönetici daha ılımlı olsa da çalışanlardan asla memnun kalmadım.

  5. Sizden 2013 epilasyon paketi aldım.. seanslarım durmasına rağmen üstelik yakma dahi olmuştu sizler yüzünden leke kaldı şimdi devir etmişsiniz.. Ben paket aldım şu yılda gelmeniz gerek diye uyarma olmadı hakkımı haram ediyorum sizlere.

Comments are closed.