Aesthetic Medicine

3.4
(16)

Aesthetic Medicine adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6 Rue Charles de Rémusat, Toulouse – France

Telefon : 05 61 23 12 99

Aesthetic Medicine Yol Tarifi

Aesthetic medicine

Aesthetic Medicine France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6 Rue Charles de Rémusat, Toulouse – France olan Aesthetic Medicine, işletmesine 05 61 23 12 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aesthetic Medicine ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aesthetic Medicine yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aesthetic Medicine hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aesthetic Medicine ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aesthetic Medicine ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aesthetic Medicine için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aesthetic Medicine bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aesthetic Medicine sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aesthetic Medicine Yorumları

 1. Doktor Germain pratiğinde hiç de vicdanlı değil. Gerçek bir sonuç olmadan 16 lazer epilasyon seansı yaptım. Ona göre normaldir, herkes farklıdır. Şu anda bir meslektaşımla 4 seanstayım ve sonuç tamamen farklı. Kaçmak !!! Üstelik seni hiç hatırlamıyor, ondan takip yok.

 2. Oraya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, pratiği doktor kadar misafirperver buldum. 6 ila 7 seansa ihtiyacım vardı (tüylülüğüme göre hesaplandı) ama sonunda 5 ile yeterli oldu, tedaviden çok memnun kaldım. Başka bir yerde bir doktor (ve bir güzellik uzmanı değil, ha) tarafından alınan diğer oranlara kıyasla makul fiyatlar.Tavsiye edilecek firma.

 3. KAÇMAK!!!

  Boşa zaman ve para harcamış olmanın verdiği hoş olmayan bir his…

  Gıda dengeleme ve saç dökülmesi sorunu için geldim.

  Acaba bir şeyler biliyor mu diye merak ettiğiniz bir doktor, randevuda 40 soru soruyorum, yorucu oluyor.

  Doktor büyüleyici, bana kilo vermek için ya enerji harcamanı artırman ya da enerji alımını azaltman gerektiğini açıklıyor… ah teşekkürler Doktor, gelmeden önce bunu bildiğimden emin değildim!

  Ölçülerimi yumrukla alıyor.

  Ve bunun için 50 € olacak 🙂

  Gerçekten ödemekte tereddüt ettim ama bir yandan da giderken söylemekten çekinmedim çünkü bu beyefendi gerçekten çok tuhaf…

  O gün bir sağlık sorunu olup olmadığını sordum, bana zayıf göründü. Bana hayır dedi ve görevini yerine getirmiş bir havayla bana esasları anlattığını söyledi.

  Nasıl hissettiğimi anlatmak için onu hemen seansa geri çağırdım, telefonu açmadı, bu yüzden size para ve zaman kazandırmak için sizinle paylaşıyorum!

  Tabii ki geri dönmezdim!…

 4. 5 seansta sırt epilasyonu yaptım ve sonuç neredeyse anında görüldü….
  Ofis hoş ve çok modern ve Dr. Germain sırt epilasyonuyla ilgili tüm sorularımı ve beklentilerimi yanıtladı….

Comments are closed.