Afeti Devran Güzellik Merkezi

4.7
(92)

Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karşıyaka, Karşıyaka D260, Haymana Yolu Blv. 16/4, Gölbaşı – Ankara

Telefon : (0312) 484 86 08

Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karşıyaka, Karşıyaka D260, Haymana Yolu Blv. 16/4, Gölbaşı – Ankara olan Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi, işletmesine (0312) 484 86 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gölbaşı Afeti Devran Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Afeti Devran Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Temizlik ve isinizdeki hassasiyetinizden çalışanlarınız ve sizden çok memnun kaldık ben ve yakinlarim memnun bir şekilde ayrıldık Güleryüz ve işini ciddiyetle yapan bir işletme olduğunuzu bizlere kanitladiniz her şey için çok teşekkür ederiz ????

  2. Merhabalar işyeri sahibinin cevabı üzerine açıklama gereği duydum. Öncelikle hesabım sahte değildir,her türlü aktivasyonum ve doğrulamam mevcuttur. İşyerine giden yakınımın yaşadığı mağduriyet üzerine işletmeyi tavsiye etmediğim için 1 yıldız verme gereği duydum.

  3. Afeti devran ailesine gösterdikleri ilgiden dolayi öncelikle çok teşekkür ederim yaptırdığım işlemler çok güzel oldu ellerine emeklerine sağlık çok doğal ve güzel durdu herşey için tekrardan teşekkür ederim ????

  4. 8 senedir lazer yaptırıyorum,( içten gelen tüylenme sorunum var) ,merkezlerine gittim ve bana ilk 10% tüy dökülecek demediler.Kıllarım dökülmedi.Ben kendilerine sadece tüylerimi her ay düzenli döksün dememe rağmen.
    Bir kaç seans gel deneyelim diyorlar.Deneme tahtasımıyım ben?
    Boşuna harcayacak paranız varsa gideceğiniz yerdir.Kendim 10 senedir bu sektördeyim böyle birşey görmedim.
    Lazere gidiyorsunuz ve sadece 10% nu makine görüyor. Geri kalan tüyler,kıllar yerli yerinde.

Bir cevap yazın