Ağdadan Lazer Epilasyona Geçmeniz İçin 3 Neden

4.9
(12)

Kadınların yaşamları boyunca istenmeyen tüylerden kurtulmak için ağdaya ortalama 23.000 TL harcadıklarını biliyor muydunuz? Sadece çok para değil, aynı zamanda ağda sonuçları da uzun sürmez. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak ve zahmetsizce pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız lazer epilasyonun ağdadan daha iyi olmasının 3 nedeni var.

1. SONUÇLAR

Ağda sonuçları kalıcı değildir. Ağda uygulanır ve daha sonra tüylerin çıkış yönünün tersine hızlı bir şekilde kopartılarak tüylerin kökünde yırtılmasına neden olur. İstenmeyen tüyleriniz çok kısaysa ağda tüyleri tutamaz ve tüyler çekilmez. Sonuçları görmek için, bir sonraki ağda seansınızdan en az yarım inç önce istenmeyen tüylerinizi uzatmalısınız. Ağdanın sonuçları yalnızca birkaç hafta sürer ve tekrar tekrar ağda yapmanız gerekir.

Lazer epilasyon sonuçları etkilidir. Birkaç lazer tedavisinden sonra önemli sonuçlar görülebilir, ancak işlemi tamamlamak için birkaç tedavi gerekecektir. Tüy ve tedavi bölgesine bağlı olarak, tedavi programı tipik olarak 18 aya kadar sürer. İstediğiniz miktarda tüy azaltma elde ettiğinizde, zahmetsizce pürüzsüz bir cilde merhaba diyebilirsiniz!

 2. MALİYET

Düzenli ağda seansları, yaşamınız boyunca birkaç bin dolar ekleyebilir . Ağda yaptığınız sürece istenmeyen tüylerden kurtulmak için para harcamaya devam edeceksiniz. Kaç bölgeye ağda yaptığınıza bağlı olarak, binlerce ve binlerce dolar harcayacaksınız.

Lazer epilasyon fiyatları oldukça uygundur. Tüy uzamasına ve kaç bölgeyi tedavi etmek istediğinize bağlı olarak, yalnızca minimum miktarda para harcarsınız. Lazer epilasyon, paradan ve zamandan tasarruf edeceğiniz için istenmeyen tüylerden kurtulmanın en ekonomik yöntemidir.

 3. DENEYİM

Ağda ağrılıdır. Ağda, tedavi bölgenize uygulandıktan sonra koparılır ve bu da tüylerin kökünden kopmasına neden olur. Ağdanın çok acı verici olduğu bir sır değil, bu da iki ila dört hafta sonra bir sonraki randevunuza gideceğinizi ikinci kez tahmin etmenize neden olacak.

Lazer epilasyon rahatsızlığı yönetilebilir.   Birçok lazer epilasyon müşterisi, bu hissi, sadece birkaç saniye süren bir hisle, derilerine yapışan bir lastik bant gibi tanımlar. Tedaviyi konforlu hale getirmek için cildi soğutan, iltihabı azaltan ve vücudunuzu rahatlatan özel bir cihaz olan Zimmer Cryo 6 kullanıyoruz. Ağdanın acısına dayanabiliyorsanız, lazer epilasyon istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için rahat olacaktır.

Lazer epilasyon ihtiyaçlarınız için en iyi fiyatları, deneyimi ve sonuçları sunuyoruz. Eğitimli ve deneyimli personelimiz, kendinizi güvende hissetmeniz ve istenmeyen tüyleriniz için endişelenmenize gerek kalmaması için size en iyi deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Öyleyse ne bekliyorsun?! Lazer epilasyon başlangıç ​​paketlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Lazer epilasyon için hemen tıklayın.

agda lazer farkları

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın