Anatolia Estetik & Guzellik

1.6
(9)

Anatolia Estetik & Guzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Mah., Meltem Sok. No:13, Sincan – Ankara

Telefon : (0312) 276 11 67

Anatolia Estetik & Guzellik Yol Tarifi

Anatolia Estetik & Guzellik Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Mah., Meltem Sok. No:13, Sincan – Ankara olan Anatolia Estetik & Guzellik, işletmesine (0312) 276 11 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anatolia Estetik & Guzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Anatolia Estetik & Guzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Anatolia Estetik & Guzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Anatolia Estetik & Guzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Anatolia Estetik & Guzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Anatolia Estetik & Guzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Anatolia Estetik & Guzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Anatolia Estetik & Guzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Anatolia Estetik & Guzellik Yorumları

  1. DSÖ nün yapılan testlerin doğruluk payı olmadığını söylemesine rağmen,asoptematik belirti göstermeyen hastalar olmasına rağmen,virüsün ve maskenin koruyuculuğu kanıtlanmamasına rağmen,aşının bile faz 3 ü çalışılmadığı için etkinliği tesbit edilmemesine rağmen,5 6 kişilik ailede sadece 1 kişinin pozitif çıktığı aslında pandeminin olmadığına dünyanın uyandığı,hepsinin elinde akıllı telefon olmasına rağmen dönen oyunları araştırmayan çalışanların,küreselci siyonistlere bilmeden hizmet etiği dünyadan bi haber işlem yaptığı,sınırsız süreli (mantıga bak) HES kodunu dayatan bir işletme.Esnafa üzülüyordum ama artık üzülmiyecegim uyanmadığınız araştırmadığınız kime kimlere hizmet etiginizi
    bilmediğiniz sürece daha çok yaptırımlara maruz kalırsınız,herşeyi hak ediyorsunuz.Bu yorumummua işletme sahibi çok kızacak ama araştırırsa ne dediğimi anlayacak,yada günü geldiğinde gerçekleri çok acı bir şekilde görmüş olacak.illuminatiyi,siyonizmi,yeni dünya düzeninin araştırın derim.

  2. Randevu almada sıkıntı yaşıyorsunuz. İlgi 0 . Bende sadece problemimi belirtip burdan ağır yorum yapınca farkedip ilgilendiler ama iş işten geçmişti. Tavsiye etmiyorum sorun yaşayabilirsiniz.

  3. Müşteri memnuniyeti olmayan tek yer sürekli randevu için aradığınızda karşınızda muhatap bulamiyorsunuz para alırken iyi fakat hizmete gelince sıfır bir merkez insanların haklarını yiyorsunuz resmen inanın ben hakkımı helal etmiyorum.islemim sonuçlanmadı ablamla beraber gittik oda aynı benim gibi mağdur oldu. Inanın bu gibi yerler giderken gerçekten çok iyi araştırın

  4. Keske 0 puan olsaydi. Hanimlar para pesin hicbir kampanyaya katilmayin. Para verildikten sonra ilgilenilmiyor hatta o kadarki pecete bile verilmiyor. Pandemi deniliyor fakat peceteler tek kullanimlik cok sacma cok ozensiz. İslem jet hiziyla bitiyor bosa para ve zaman kaptirmayin uzak durun bacilar.

Bir cevap yazın