Anatolia Wellness Center

3.9
(66)

Anatolia Wellness Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Arifiye Mahallesi Hamam Yolu Caddesi No:76 İsmet Yasin Apartmanı Kat:2 No:3/4, Odunpazarı – Eskişehir

Telefon : (0222) 255 55 55

Anatolia Wellness Center Yol Tarifi

Anatolia Wellness Center

Anatolia Wellness Center Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Arifiye Mahallesi Hamam Yolu Caddesi No:76 İsmet Yasin Apartmanı Kat:2 No:3/4, Odunpazarı – Eskişehir olan Anatolia Wellness Center, işletmesine (0222) 255 55 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anatolia Wellness Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Anatolia Wellness Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Anatolia Wellness Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Anatolia Wellness Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Anatolia Wellness Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Anatolia Wellness Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Anatolia Wellness Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Anatolia Wellness Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Anatolia Wellness Center Yorumları

  1. Komple, artı ek paket alarak uzun bir dönemim burada geçti. Tüm seaslarimi bitirdim. Gerçekten işinde iyi estetisyenler calisiyor. Fakat cihazları asla iyi değil. Azalmadan başka birşey sağlamıyor. Ara verince tüyler yeniden uyanıyor. Ayrıca acısız değil. İstediğim sonucu alamadım. Müşteri takibi de yok. Para ver kayıt ol seans bitince yüzüne bakmıyorlar. Önce cihazları araştırın daha sonra bir güzellik merkezine kaydolun. Mümkünse hastane veya klinik tercih edin derim.

  2. Cihazlar kesinlikte kalitesiz bitirme sağlamıyor.
    İlk başta kayıt alırken bitmezse bir iki seans uzatacaklarnı söyleyip kayıt alıyorlar daha sonrasında seansın bitmeden bitti deyip gönderiyorlar. İlgi sıfır , Ve hak yeniyor.

  3. Her seansa farklı arkadaş giriyor çoğu da özensiz yapıyor soyun, lazer, giyin 10 dakika.. Kışın gittiğimde çok üşümüştüm seans esnasında oda buz gibiydi

Comments are closed.