Angelss Center Güzellik Merkezi

3.3
(80)

Angelss Center Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Akyurt iş merkezi, Turan Cd. 2/B, Melikgazi – Kayseri

Telefon : (0352) 336 04 82

Angelss Center Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Angelss Center Güzellik Merkezi

Angelss Center Güzellik Merkezi Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Akyurt iş merkezi, Turan Cd. 2/B, Melikgazi – Kayseri olan Angelss Center Güzellik Merkezi, işletmesine (0352) 336 04 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Angelss Center Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Angelss Center Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Angelss Center Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Angelss Center Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Angelss Center Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Angelss Center Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Angelss Center Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Angelss Center Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Angelss Center Güzellik Merkezi Yorumları

  1. 4 seansta Gerçekten çok memnun kaldım tüm vücut lazere geldim. Estetisyen Hacer Hanımın ilgi alakası güler yüz ve samimiyeti. Hijyenik ortamla güvenle gidilecek bir yer.

  2. Burfa işlem aldım çok memnun kaldım kısa zamanda Hacer hanımla birlikte sonuçlarını gördüm işlerinde gayet profesyonel ler teşekkür ederim tüm çalışanlara…

  3. Bu güzellik salonu inanın dolandırıcı sebebini varınca anlarsınız sahtekarlar insanların iyi niyetini suistimal ediyorlar giymemenizi şiddetle tavsiye ediyorum

  4. Burda işlem aldım gayet memun kaldım işlerinde profesyonel ve ilgili güler yüzlü çalısanlara teşekkür ederim

  5. Bu eşe dosta yazdırılmış sahte yorum değildir.Gerçek deneyimdir.sokakta tanıtım yapan gençleri (tuzak burda başlıyor)kıramadığim için girdiğim merkezde deneme seansı yaptırmayı kabul ederek 50 tl verdim. Randevu oluşturmamıza rağmen gidemedim ve sonraki görüsmelerde gelmeyecegimi ve vazgectiğimi beyan ettim. Bir kaç ay sonra pandemi patladığı için aramaları kesildi.yaklaşik bir sene sonra ben Kayseriden taşınmış olmama ve bunu belirtmeme rağmen aramaya devam ettiler .Güya sözleşme imzalamışım beni avukata vereceklermiş.oysa ben bişey imzalamadim.imzaları da kendileri atıyor sanırim.hizmetleri bu , kısacası uzak durun!!!

Comments are closed.