Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇

5
(49)

Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kale, Dr. Necdet, Kale Mah. Kaptanağa Sok, Yıldız İşhanı No:10 Kat:3, İlkadım – Samsun

Telefon : 0534 830 19 59

Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kale, Dr. Necdet, Kale Mah. Kaptanağa Sok, Yıldız İşhanı No:10 Kat:3, İlkadım – Samsun olan Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0534 830 19 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Anka Esteti̇k Ve Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Güler yüzleri ve çalışma disiplini ile gerçekten çok memnun kalabileceğiniz bir ortam .seans sonunda mutlu memnun çıkabileceğini bir yer herkese tavsiye ederim.

  2. Bir çok yere gittim bu kadar ilgili alakalı bir yer görmedim. Lazere gidiyorum daha 4.seansım bitti çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum . Çalışan herkese teşekkür ediyorum????

  3. Kılcal damar ve gozeneklerim için gittim ve harika sonuç aldım lazer içinde kayıt yaptırdım ve çok ince detay içersinde yapılıyor tüm işlemler en çokta dikkatimi çeken aşırı hijyen olması herkese tavsiye ederim

  4. Daha önce kızımı başka bir merkeze yolladığımda kızımda hiçbir sonuç alamadığını gördük ama anka güzellik ve estetik merkezine 5 seanstır gidiyor ve mükemmel sonuçlar alıyoruz çok detaycı ve ilgili çalışmalarını da söylemeliyim safiye hanıma ve elemanlarına çok teşekkür ediyorum ????❤️❤️

Bir cevap yazın