Artemis Güzellik

4
(38)

Artemis Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Donanmacı, Önsöz Apartmanı, Ulvi Başman Sk. No:48 Daire:1 D:No:48 Daire:1, Karşıyaka – İzmir

Telefon : (0232) 364 36 37

Artemis Güzellik Yol Tarifi

Artemis Güzellik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Donanmacı, Önsöz Apartmanı, Ulvi Başman Sk. No:48 Daire:1 D:No:48 Daire:1, Karşıyaka – İzmir olan Artemis Güzellik, işletmesine (0232) 364 36 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Artemis Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Artemis Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Artemis Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Artemis Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Artemis Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Artemis Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Artemis Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Artemis Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Artemis Güzellik Yorumları

  1. Alinan hizmetlerden suana kadar bir sikayetim yok.Tavsiye ederim.Lakin ofis ortaminda hava sicaksa klimayi acarak musterilerin terlemesini biraz engelleyebilirsiniz 🙂

  2. Güvenipte kendinizi rahat bir şekilde teslim edebileceğiniz bir güzellik merkezi. Çalışanlar güler yüzlü ilgi alaka süper ayrıca çok titiz çalışılıyor. Verdiğiniz paranın karşılığını gerçekten alıyorsunuz hizmet harika

  3. Olmayacak yere olmayacak işlemlerle yüzümde sivilceler ve aşırı kıllanmaya sebep oldu.Hayalkırıklığı.
    *Edit: Yorumum bu işletmeye aittir. Aldığım hizmet 2014 yılında Alexandrite lazer epilasyondur. Bu yöntem, size geldiğimde bacak bölgemde oldukça işe yaramıştır fakat yüzümde 7 yıldır kapatmaya çalıştığım tüylenme problemlerine yol açmıştır. O zamandan beri 5 yerde hormon testi yaptırdım ve hepsinde hormon seviyelerim normal çıktı. Hastanede beraber bu problemi çözmeye çalıştığım uzmanlara göre, epilasyonda en uzun süren bölgenin, 2-3 seansta biteceği vaati verilmemeli. Kampanya-paket kapatmak için yapılan ikna tekniklerinin müşteriniz üzerinde ilerde oluşturabileceği psikolojik problemleri göz önünde bulundurmanızı, insanları karar verirken bu şekilde etkilememenizi öneririm. Ayrıca yüzüme sizde seanslardan önce jilet vurulmuş olması da tamamen yanlış bir uygulamaymış. Hizmet alacaklara kendi kıl tiplerini tanımalarını ve ona göre uygulamalar almalarını tavsiye ederim. Teşekkürler.

    Using the wrong machine for wrong area and causing ever-lasting issues on my health. I had to spent many years to get back to my previous state. Disappointment.

Bir cevap yazın