Ashtar Clinic

3.4
(5)

Ashtar Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lundavägen 40, Malmö – Sweden

Telefon : 072-286 66 25

Ashtar Clinic Yol Tarifi

Ashtar Clinic

Ashtar Clinic Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lundavägen 40, Malmö – Sweden olan Ashtar Clinic, işletmesine 072-286 66 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ashtar Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ashtar Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ashtar Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ashtar Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ashtar Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ashtar Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ashtar Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ashtar Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ashtar Clinic Yorumları

  1. Düğünüm için stilden çok memnun değilim. Stilistler 30 dakika geç geldiler ve anlaştığımız saatten 1 saat sonraya kadar bitirmediler. Dünyanın kabusu ve süper stresli! Nişanlımla fotoğraf çekiminin yarısını kaçırdım. Sadece bu değil, 2 hafta önce oturduğumuz kararlaştırılan zamana bağlı kalmamalarına rağmen salon için tam ücret ödemek zorunda kaldım. Bir kayıtsızlıkla karşılandı ve başka hiçbir şeye benzemeyen “işe yarayacak”. Gelecekteki tüm gelinlere başka bir stilist aramalarını tavsiye edin!

Comments are closed.