Auraform Guzellik Merkezi

4.7
(152)

Auraform Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız Mahallesi Yıldız Cad. Egemen Güç Apt. No:71 Kat:2 Daire: 6, Muratpaşa – Antalya

Telefon : 0506 983 95 83

Auraform Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Auraform Guzellik Merkezi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız Mahallesi Yıldız Cad. Egemen Güç Apt. No:71 Kat:2 Daire: 6, Muratpaşa – Antalya olan Auraform Guzellik Merkezi, işletmesine 0506 983 95 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Auraform Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Auraform Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Auraform Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Auraform Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Auraform Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Auraform Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Auraform Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Auraform Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 152

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Auraform Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Şeyda abla kesinlikle bu işte bir numara. İğneli epilasyon konusunda her türlü bilgi ve donanıma sahip işinin hakkını veren birisidir kendisi. İşini ve müşterilerini çok önemsiyor bunu yaptığı işe bakarak anlayabilirsiniz. Leke konusunda şimdiye kadar hiçbir işlem sonrası bende leke oluşmadı aşırı hassas bir cildim olmasına rağmen. Leke kaldığını iddia eden biri varsa bu şeyda abladan kaynaklı değildir işlem sonrası kişinin kendi ihmallerinden kaynaklıdır çünkü bu tek taraflı bir işlem değil karşılıklı emek isteyen bir çalışmadır. herkesin cilt tipi ve kıl tipi farklıdır bu yüzden işlem süresi değişebilir zaten Şeyda abla da en başında bunların bilgilendirmesini yapıyor. Olumsuz yapılan yoruma anlam veremedim kişinin kendi şahsi meselesi olduğunu düşünüyorum çünkü gidip memnun kalmayan birisini ben duymadım. 25 yıldır bu işi en iyi şekilde yapan birisi kendisi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  2. Yüzüm için gidiyorum. Yüzümdeki hafif tüyler lazer epilasyona gittikten sonra artış gösterdi ve hatta kıla döndü (özellikle çene bölgem) . Şeyda Hanımla iyi ki tanıştım şu an tedavim devam ediyor ama suratımdaki rahatsız eden yoğun kıl görüntüsü yok oldu bile. Şeyda Hanımla ilgili şunu belirtmek istiyorum. işinde kesinlikle çok başarılı, hızlı ve fazlasıyla dakik. İyi ki iğneli epilasyon kavramıyla tanıştım . Yüzde yüz çözüm için kesinlikle tavsiye ediyorum. Ne hormonlar, ne doğum ne de başka bir sebep tüyleri geri getirmeyecek bunu bilmek çok güzel.

  3. Çok memnunum, Şeyda abla işinde tam bir profesyonel. İnanılmaz bilgili, eli inanılmaz hızlı ne ara bitti anlamıyorsunuz bile. Seansım bittiğinde üzülüyorum, bir sonraki seansı iple çekiyorum. Kendinizi güvenle Şeyda ablanın ellerine bırakabilirsiniz… Sevgiler Şeyda ablacım????

  4. İşinde profesyonel çok yere gittim denedim kesinlikle iğneli epilasyonu biliyorum diyenlerin hiçbiri bu işi yapamıyor benim için çözüm Şeyda abla oldu iyi ki tanıdım

  5. Şeyda hanımla iğneli epilasyon için ilk seansımızdı. Kendisi öncesinde sizi bilgilendirme amaçlı bir toplantıya çağırıyor. Zaten orada tüm sorularınız yanıt buluyor ve endişeleriniz ortadan kalkıyor ikna oluyorsunuz. Kendisi nazik, tecrübeli ve samimi biri. İşlem çok hızlı gerçekleşti ve gerçekten acı çok azdı. Bu kadar acısız olmasına inanamadım. Çünkü başka yerlerdeki deneyimlerim baya can yakıcı olmuştu. Onlarla hiç alakası yoktu. Seans çok rahat ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Şeyda hanımın gerçekten bu konuda çok deneyimli olması, temiz, hızlı ve özenli çalışması nedeniyle içiniz rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın