Averie Waxing & Kosmetikstudio

4.7
(56)

Averie Waxing & Kosmetikstudio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hauptpl. 3, 1.Stock, Graz – Austria

Telefon : 0680 1234713

Averie Waxing & Kosmetikstudio Yol Tarifi

AVERIE Waxing & Kosmetikstudio

Averie Waxing & Kosmetikstudio Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hauptpl. 3, 1.Stock, Graz – Austria olan Averie Waxing & Kosmetikstudio, işletmesine 0680 1234713 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Averie Waxing & Kosmetikstudio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Averie Waxing & Kosmetikstudio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Averie Waxing & Kosmetikstudio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Averie Waxing & Kosmetikstudio ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Averie Waxing & Kosmetikstudio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Averie Waxing & Kosmetikstudio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Averie Waxing & Kosmetikstudio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Averie Waxing & Kosmetikstudio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Averie Waxing & Kosmetikstudio Yorumları

  1. Çok güzel, güler yüzlü ve yetkin bir ekip. Kendinizi çok iyi bakılmış ve bakılmış hissediyorsunuz. Sonuç da mükemmel. Memnun bir müşteri olarak beni kazandılar. Sonuç: şiddetle tavsiye edilir ????????

  2. Üç yıldızı verdim çünkü çok kibarlardı ve yer çok güzeldi (gerçek) ve merkeziydi.

    Sorun şu ki bıyıklarımı yaktılar (bana ağda yaptılar), giderken kırmızı gördüm… ama beyaz biri olarak (normaldir) ama geceleri hala aynıydı ve yaralar vardı.

    Üzgünüm yazmak istemedim çünkü kızlar çok iyiydi ama bu da adil

  3. Yemekhane! Tüm ekip çok kibar ve nazik, her zaman içecek ikram ediyor ve tedavi sırasında sizi çok sakin hissettiriyor, yıllardır oraya giderim ????

Comments are closed.