Ayse Aksoy Güzellik Merkezi

4.1
(73)

Ayse Aksoy Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:3 Flz Plaza 6.Kat No:11, Çankaya – Ankara

Telefon : 0850 307 7088

Ayse Aksoy Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Ayse Aksoy Güzellik Merkezi Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:3 Flz Plaza 6.Kat No:11, Çankaya – Ankara olan Ayse Aksoy Güzellik Merkezi, işletmesine 0850 307 7088 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ayse Aksoy Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ayse Aksoy Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayse Aksoy Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ayse Aksoy Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ayse Aksoy Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ayse Aksoy Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ayse Aksoy Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ayse Aksoy Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 73

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ayse Aksoy Güzellik Merkezi Yorumları

  1. 1. Gerçekten tecrübesiz ellerde yapılan cilt bakımım sonrası bir kaç noktada kalan izlerim. Herkes cilt bakımını cildimizin daha guzel olması icin yaptır.
    2. Kalıcı dip line uygulamamım yanlış yapılması ve üç kere silip tekrar yapılmasına rağmen hala birbirinden farklı durması. Ve silme işlemi gerçekten acılı !!!!
    Sonuç olarak kirpik lifting ucretimi geri isteyerek çıktığım adres. Bana cevap olarak yaptığımız işin arkasındayiz denildi. Evet arkadasında durmanız tabiki önemli.
    Fakat öncelikle profesyonel olarak düzgün iş çıkarın lütfen. Şimdi dipliner düzeltme işlemi için başka adres arıyorum
    Eski yerinizde iken daha ilgili ve daha PROFESYONEL çalıyordunuz. Yazık

  2. Arkadaşlar merhaba 5 gün önce ufak bir sorun yaşamıştık fakat gerek firma sahibi Ayşe hanım olsun gerekse Elif hanım ve Burak bey yaptıkları telafi çalışmaları ile kurumsal bir yer olduklarını ve yaptıkları işin arkasında olduklarını bize hissettirdikleri için teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Bir cevap yazın