Aysun Başer Beauty

5
(10)

Aysun Başer Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fener Mah. 1967 Sk Park Ayzede Apt, D:No:16/3, Muratpaşa – Antalya

Telefon : 0533 312 76 84

Aysun Başer Beauty Yol Tarifi

Aysun Başer Beauty Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fener Mah. 1967 Sk Park Ayzede Apt, D:No:16/3, Muratpaşa – Antalya olan Aysun Başer Beauty, işletmesine 0533 312 76 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aysun Başer Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aysun Başer Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aysun Başer Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aysun Başer Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aysun Başer Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aysun Başer Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aysun Başer Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aysun Başer Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aysun Başer Beauty Yorumları

  1. Güler yüz, tecrübe ve bilginin buluştuğu nokta..her türlü cilt bakım ihtiyacım için her zaman başvuracağım ve yakınlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim işletme????????????

  2. Lazer epilasyon için geliyorum. 4. Seans ve sonuç muhteşem. Sezer Hanım o kadar ilgili ki seans kaçırmam mümkün olmuyor sağolsun ???? En kısa sürede cilt bakımı için de geleceğim. Bol kazanclarınız olsun, hakeden nadir salonlardansınız ????

  3. Gerçektenç çok başarılı buldum cilt bakımı olsun lazer olsun şüpesiz giďebilirsiniz. Ayrıca güler yüzlü ve temiz bir salon artık hep sizdeyim aysun hanim????????????

Bir cevap yazın