Bano Kosmetik & Hairfree

3.6
(10)

Bano Kosmetik & Hairfree adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Siemensstraße 1, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 66125900

Bano Kosmetik & Hairfree Yol Tarifi

BANO KOSMETIK & HAIRFREE

Bano Kosmetik & Hairfree Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Siemensstraße 1, Frankfurt am Main – Germany olan Bano Kosmetik & Hairfree, işletmesine 069 66125900 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bano Kosmetik & Hairfree ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bano Kosmetik & Hairfree yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bano Kosmetik & Hairfree hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bano Kosmetik & Hairfree ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bano Kosmetik & Hairfree ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bano Kosmetik & Hairfree için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bano Kosmetik & Hairfree bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bano Kosmetik & Hairfree sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bano Kosmetik & Hairfree Yorumları

 1. IPL tedavilerimi orada yaptırdım. Servis harika! Kendimi tamamen rahat hissettim. Fiyat da çok iyi. Bu yüzden kesinlikle tavsiye ederim.

  Annem bir keresinde göğüs dekoltesi yüzüne sahipti ve tamamen tatmin olmuştu.

  Bence öğrenciler için adil bir fiyat.

 2. Gerçekten harika!
  Harika fiyatlar, çok profesyonel tedavi ve harika sonuçlar, insanlar dinlenmek için oraya gitmeyi sever.

 3. Tedavi çok yetkin ve etkilidir. Sadece arkadaşlık ve müşteri hizmetleri hiç bir şey değildir.

 4. Mümkünse 0 puan vermek isterim. Yüz kıllarımı yüz ipliğiyle aldı. Tedavim sırasında beni tedavi etmek yerine 10 veya birkaç kez aradı. Aceleye geldi ve bana sakince davranmadı. Şimdi her yerim var
  İpin yaraların üzerinden geçtiği ve saçın tamamen alınmadığı yer. Ayrıca IPL cilt gençleştirme istedim. Cihazla ilgili pek tecrübesi olmadığı için cildim kısmen yandı.

Comments are closed.