B&B Beauty Land

4.1
(23)

B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mutlukent, Mutlukent 1944. Caddesi, 1948. Sk. No:12, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 236 06 99

B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama Yol Tarifi

B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mutlukent, Mutlukent 1944. Caddesi, 1948. Sk. No:12, Çankaya – Ankara olan B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama, işletmesine (0312) 236 06 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada B&b Beauty Land Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj Solaryum Cilt Bakımı Bölgesel Zayıflama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

B&B Beauty Land Yorumları

  1. İlk kez gelen müşteriye karşı sergilenen tavırın profesyonel olmadığı, güler yüz ile karşılanmadığı müşteriye yapılacak işlemler hakkında bilgilendirilmediği müşteriyle iletişim seviyesinin kalitesiz oldugu bir işletme. Hiç tavsiye etmiyorum eşinizi yollamayın???? akrabanıza dostunuza arkadaşınıza da önermeyin.

  2. Tüm Vücuduma Buz başlıklı lazer epilasyon yaptırdım ve herhangi bir acı hissetmedim. Ekip çok profesyonel ve çok samimiler gerçekten çok memnun kaldım.

  3. Tüm vücut lazer epilayson için gittiğim işletmeden çok memnun kaldım. Acısız bir lazer epilasyon süreci geçirdim ve söyledikleri zamanda tamamen kurtuldum. Sorunsuz ve hızlı bir süreç oldu. Güleryüzlü yaklaşım ve kaliteli hizmet için herkese çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir