Beauté Pure Montréal

4.6
(30)

Beauté Pure Montréal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 416 McGill St, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 236-9956

Beauté Pure Montréal Yol Tarifi

Beauté Pure Montréal

Beauté Pure Montréal Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 416 McGill St, Montreal – Quebec, Canada olan Beauté Pure Montréal, işletmesine (514) 236-9956 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beauté Pure Montréal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beauté Pure Montréal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beauté Pure Montréal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beauté Pure Montréal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beauté Pure Montréal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beauté Pure Montréal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beauté Pure Montréal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beauté Pure Montréal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beauté Pure Montréal Yorumları

  1. Enstitüye her ziyaretimde mükemmel hizmet aldım. Personel, yetkin ve misafirperver. Şiddetle tavsiye ederim. ????

  2. En iyi yerlerin en iyisi. Süper hoş geldiniz hissediyorsunuz, herkes kibar. ???????? harika sonuç!!!

  3. Burayı seviyorum! Balmumu için harika bir yer. Mélanie ihtiyaçlarımızı nasıl dinleyeceğini biliyor ve çok iyi tavsiyeler veriyor. Doğamız gereği endişeli veya utangaç olduğumuzda bizi nasıl rahat hissettireceğini biliyor. Burayı şiddetle tavsiye ederim. Çok sıcak:)

  4. Fiyatlar rekabetçi, personel çok kibar ve nitelikli ve tesisler temiz. Tek dezavantajı park yeri bulmak.

Comments are closed.