Beauty By Liv

4.3
(7)

Beauty By Liv adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Klädpressaregatan 5, Göteborg – Sweden

Telefon : 073-564 23 24

Beauty By Liv Yol Tarifi

Beauty by Liv

Beauty By Liv Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Klädpressaregatan 5, Göteborg – Sweden olan Beauty By Liv, işletmesine 073-564 23 24 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beauty By Liv ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beauty By Liv yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beauty By Liv hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beauty By Liv ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beauty By Liv ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beauty By Liv için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beauty By Liv bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beauty By Liv sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beauty By Liv Yorumları

  1. Liv her zaman çok iyi karşılanır ve tedavi edilir. İyi ve ne yaptığı konusunda bilgili ve kişisel ihtiyaçlarla ilgileniyor. Geri dönmek her zaman bir zevk! Şiddetle tavsiye edilir!

  2. Hayat her şekilde şaşırtıcı ve harika! Yaptığım tedavilerden çok memnunum. Gerçekten hoş geldiniz, o duyarlı, kapsamlı, bilgilendirici ve süper iyi. Daha fazla ziyaret olacak! 10 yıldız üzerinden 10 ❤️❤️

  3. Profesyonel ve arkadaş canlısı. Ne istediğimi anladım. Tedaviden önce, tedavi sırasında ve hatta sonrasında bana rehberlik etti ve ipuçları verdi❤️

  4. RF mikroiğneleme yüzü.
    Acımasız muamele !!! Yüzümdeki plazma macunundan sonra cildim daha kötü görünüyordu. İyileşmesi yaklaşık 2 saat sürdü, plazma bandı sadece bir hafta sürüyor. Ayrıca görünür kalan yara izleri vardır.
    Nozulun yüz için değil, diğer daha az hassas vücut bölümleri için tasarlandığına inanın. Sıcaklık muhtemelen çok yüksekti. Kalan ve düzensiz cilt yapısında yara ve yanıklar aldı. Bir miktar sıkılaşma sağlansa da. Aynı tedaviyi başka yerlerde de yaptığımda, cilt bir hafta sonra parlak ve güzel görünüyordu.
    Burada bu tedaviyi kesinlikle tavsiye edemem ve tedavi bu şekilde yapıldığı için gerekli bilgiye sahip olduğundan emin değilim.

Comments are closed.