Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic

4.2
(25)

Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grenzacherstrasse 4, Basel – Switzerland

Telefon : 061 273 25 10

Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic Yol Tarifi

Beautylounge Nails, Lashes & Cosmetic

Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grenzacherstrasse 4, Basel – Switzerland olan Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic, işletmesine 061 273 25 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beautylounge Nails Lashes & Cosmetic Yorumları

  1. Personel çok kibar ve iyi, ancak ürünlerin kalitesi düşük. 82 Chf fiyatına kabul edilemez olan ikinci gün ojem çatlamaya başladı.

  2. Çok şık döşenmiştir. Ve Vanessa jel tırnakları çok profesyonelce yapıyor ve çok arkadaş canlısı.
    Ucuz değil, sadece İsviçre fiyatları.

  3. Hem kirpiklerim hem de pedikür için bu güzellik salonunun hizmetlerinden çok memnunum. Ekip çok güzel ve salonda güzel bir atmosfer var.

  4. Güzel bayanlar, iyi servis, hoş bir ortam ve her şey uygulama üzerinden rezerve edilebilir. spa pediküründen memnunum

Comments are closed.