Beautyroom Eindhoven

5
(44)

Beautyroom Eindhoven adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leenderweg 116, Eindhoven – Netherlands

Telefon : 06 53396391

Beautyroom Eindhoven Yol Tarifi

Beautyroom Eindhoven

Beautyroom Eindhoven Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leenderweg 116, Eindhoven – Netherlands olan Beautyroom Eindhoven, işletmesine 06 53396391 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beautyroom Eindhoven ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beautyroom Eindhoven yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beautyroom Eindhoven hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beautyroom Eindhoven ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beautyroom Eindhoven ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beautyroom Eindhoven için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beautyroom Eindhoven bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beautyroom Eindhoven sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beautyroom Eindhoven Yorumları

  1. Çok güzel bişi Çok düzgün yapılmış! Sonuçtan gerçekten çok memnunum.Temiz güzel salon ve tatlı çalışan.

  2. Microblading randevusu almıştım, ne yazık ki randevu haftasında cildim çok bozuldu, bu yüzden bunu normal bir yüz bakımına değiştirmek istedim. Bu konuda e-posta gönderdim ve sorun değil 🙂

    Tedavi sırasında Britt bana çok yardımcı oldu ve cildim için en iyi ne yapabileceğime dair birçok tavsiye alabildim. Ayrıca, cildinizin kaldıramayacağı hiçbir şeyi size satmaya çalışmıyorlar, yalnızca cildinize ve isteklerinize en uygun olanı satıyorlar. Benim durumumda, egzamam için mikro iğnelemeye karşı tavsiyede bulundu.

    Son olarak, yaptığım tedavi çok güzel ve yatıştırıcıydı ve cildime sakin bir şekilde tedavi edildi. Sonuç olarak, herkese tavsiye ettiğim çok güzel bir deneyim!

Comments are closed.