Bebien

4.8
(16)

Bebien adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Diesterwegstraße 16, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 01590 1488334

Bebien Yol Tarifi

Bebien

Bebien Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Diesterwegstraße 16, Frankfurt am Main – Germany olan Bebien, işletmesine 01590 1488334 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bebien ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bebien yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bebien hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bebien ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bebien ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bebien için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bebien bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bebien sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bebien Yorumları

  1. Gerçekten harika! Burada mega güzel bakılıyor ve sonuç her zaman 1A. Randevu kolaydır ve her zaman randevularımı WhatsApp veya telefonla hızlı ve kolay bir şekilde alırım. Dükkandaki atmosfer hoş ve rahat hissediyorum.

  2. Prima. Tami (kozmetik) harika bir iş çıkarıyor. Gerçekten harika ve sadece tavsiye!

  3. Serin, samimi ve profesyonel – sıcak tavsiye!

  4. Ne yazık ki korkunç bir deneyim. Onlar dostu vardı ama hiçbir sorun ile başka yerlerde çok uzun süre balmumu alıyorum. Buraya gelmek zorunda kaldım ve çok hijyenik olduklarını fark ettim (herkes üzerinde kullandıklarını tahmin ettiğim balmumu üzerine çift batırmak için aynı çubuğu kullanarak!) Onlar da acelesi vardı ve iyi bir iş yapmadılar gibi görünüyordu. Balmumu yoktu saç yamaları vardı ve ben iki gün sonra bile (yine başka yerlerde olmadı) hala kırmızı idi.

  5. Çok iyi güzellik uzmanları. İyi tavsiye, harika ürünler.

Comments are closed.