Bella Rosa Estetik & Güzellik

5
(7)

Bella Rosa Estetik & Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bağlarbaşı, Bağdat Cd. No:354/2, Maltepe – İstanbul

Telefon : 0530 943 77 67

Bella Rosa Estetik & Güzellik Yol Tarifi

Bella Rosa Estetik & Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bağlarbaşı, Bağdat Cd. No:354/2, Maltepe – İstanbul olan Bella Rosa Estetik & Güzellik, işletmesine 0530 943 77 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bella Rosa Estetik & Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bella Rosa Estetik & Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bella Rosa Estetik & Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bella Rosa Estetik & Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bella Rosa Estetik & Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bella Rosa Estetik & Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bella Rosa Estetik & Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bella Rosa Estetik & Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bella Rosa Estetik & Güzellik Yorumları

  1. Bella Rosa girişimizden itibaren son derece samimi bir ilgi ve güleryüzle karşılandık.Bu bence verilecek hizmetlerin içinde en başta olanıdır.İdari kadronun da hizmet verildiği sırada gözetimde bulunarak,kontrol mekanizmasını başarıyla sağladığını belirtmem gerek.Yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım.Bu sebeple başta yönetim olmak üzere tüm hizmet personeline sundukları kaliteli hizmetden dolayı sonsuz teşekkürler.Bir daha buluşmak dileğiyle, saygılar…

  2. Kesinlikle tavsiye ediyorum hijyen güleryüzlü personel ve serap hanım ve eşine böyle güzel bir güzellik merkezi ile tanıştığıma bol kazançlarınız olsun .

Bir cevap yazın