Belleza Med Spa & Clinic

4.9
(32)

Belleza Med Spa & Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 3152 W Devon Ave, Chicago – Illinois, USA

Telefon : (773) 961-8622

Belleza Med Spa & Clinic Yol Tarifi

Belleza Med Spa & Clinic

Belleza Med Spa & Clinic Illinois, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 3152 W Devon Ave, Chicago – Illinois, USA olan Belleza Med Spa & Clinic, işletmesine (773) 961-8622 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Belleza Med Spa & Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Belleza Med Spa & Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Belleza Med Spa & Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Belleza Med Spa & Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Belleza Med Spa & Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Belleza Med Spa & Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Belleza Med Spa & Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Belleza Med Spa & Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Belleza Med Spa & Clinic Yorumları

  1. Uzun süredir onların müşterisiyim ve PRP ve lazer epilasyon ile inanılmaz sonuçlar gördüm. Sadece 2 seans PRP yaptım ve şimdiden harika sonuçlar alıyorum. Lazer epilasyon ile 3 seansta bitiriyorum ve sonuçlar harika. Personel çok cana yakın. Burası haftanın herhangi bir saatinde tavsiye ederim. Personelin üzerimde tedavileri yapacağı konusunda kendime güveniyorum.

  2. Belleza Med Spa bize iyi bir deneyim yaşattı. Her zaman yeni şeylere şüpheyle yaklaşırım, ancak lazer epilasyon hizmeti gerçekten iyi ve öngörülebilirdi. Programım konusunda esneklerdi ve buna göre ayarlamama izin verdiler. 10/10.

Comments are closed.