Benze Beauty Care

4.8
(67)

Benze Beauty Care adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Föreningsgatan 12, Malmö – Sweden

Telefon : 076-435 44 74

Benze Beauty Care Yol Tarifi

Benze Beauty Care

Benze Beauty Care Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Föreningsgatan 12, Malmö – Sweden olan Benze Beauty Care, işletmesine 076-435 44 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Benze Beauty Care ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Benze Beauty Care yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Benze Beauty Care hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Benze Beauty Care ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Benze Beauty Care ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Benze Beauty Care için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Benze Beauty Care bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Benze Beauty Care sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Benze Beauty Care Yorumları

  1. Benze yaptığı her işte titiz ve profesyoneldir. Uzlaşmacı olmak müşteriyi iyi hissettirir. Orta derecede sert çok iyi masaj.

  2. Benze sıcakkanlı, hoş bir kadın. Doğruluğu ile harika bir iş çıkarıyor ve insanı gerçekten rahatlatıyor .o kadar rahatlatıcı ki kaşlarımın tedavisi sırasında uykuya dalıyorum. Ha ha ha çok mutluyum. Ve onu sıcak bir şekilde tavsiye edebilir.

  3. Benze harika bir sürpriz oldu! Müşterilerini önemsiyor ve kendimi çok rahat hissettiğim huzurlu bir yere sahip. tereddüt etmeden tavsiye ederim.

  4. Tedaviden ve sonuçlardan çok memnunum ve memnunum! Üç mikro iğneleme RF tedavisi aldım ve Benze ile devam edeceğim. Şiddetle tavsiye edilir

Comments are closed.