Besalife Güzellik Salonu

3.5
(11)

Besalife Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğu Mahallesi Değerli Sokak No:19 Daire : 1, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 390 19 09

Besalife Güzellik Salonu Yol Tarifi

Besalife Güzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğu Mahallesi Değerli Sokak No:19 Daire : 1, Pendik – İstanbul olan Besalife Güzellik Salonu, işletmesine (0216) 390 19 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Besalife Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Besalife Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Besalife Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Besalife Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Besalife Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Besalife Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Besalife Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Besalife Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Besalife Güzellik Salonu Yorumları

  1. müdür olduğunu düşünen tuhaf bir ablanın olduğu kurumsallıktan uzak bir merkez şehir dışına taşınacağım iptal edelim dediğim zaman ki o zamana kadar gerçekten memnundum çeşitli pislikler yapan telefonu yüzüme kapatıp üstüne borçlu olduğumu söyleyip engellediler tabiki akıl akıldan üstündür tüketici haklarına şikayet ettiğim zaman paramı seve seve yatırıp üstüne çeşitli yalanlar ve akıllarınca hakaret etmeye çalışan korkakların çalıştığı bir yer laf yiyeceklerini anladıklarında hemen engelliyorlar merdiven altı bir kurum yasal işlem yapmıyorlar tavsiye etmiyorum paranızla rezil olmayın boşuna pendikte daha ucuza daha kaliteli çalışan merkezler bulunmamaktadır sonra mahkeme falan uğraşacağınıza daha kurumsal yerlere gitmeniz önerimdir

Bir yanıt yazın