Bircan Kızıldağ Beauty

2.6
(5)

Bircan Kızıldağ Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alsancak, Ali Çetinkaya Bulvarı No:35 Birlik Apt. Kat:1 Daire:1 – İzmir

Telefon : (0232) 463 86 80

Bircan Kızıldağ Beauty Yol Tarifi

Bircan Kızıldağ Beauty İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alsancak, Ali Çetinkaya Bulvarı No:35 Birlik Apt. Kat:1 Daire:1 – İzmir olan Bircan Kızıldağ Beauty, işletmesine (0232) 463 86 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bircan Kızıldağ Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bircan Kızıldağ Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bircan Kızıldağ Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bircan Kızıldağ Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bircan Kızıldağ Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bircan Kızıldağ Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bircan Kızıldağ Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bircan Kızıldağ Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bircan Kızıldağ Beauty Yorumları

  1. Merhaba, ben buz başlıklı epilasyon için tercih ettim. Öncelikle diğer merkezler kol tüylerim için cihaz görmez diyip epilasyon yapmıyorlardı 🙁
    BK beauty bana bunun teminatını verdi ve 2. İşlem sonrasındayım şuan sonuç şahane :))) epilasyon cihazının hibrit olduğunu söylediler. Sonuç olarak memnunum. Güzellik salonundan ziyade klinik hissi veriyor hijyenik + güvenilir.. Gidip kendi gözünüzle görün derim..

  2. Ücreti peşin alıp daha sonra azarlaycı uslupsuz sekilde konuşuldu ve para iademi vermediler kesinlikle tavsiye etmiyorum .Yaptığı işi hakkıyla yapmıyor müşteri memnuniyeti diye birşey yok Parayı aldıktan sonra sizinle iletişimi kesiyorlar .

Bir cevap yazın