Blue White Balıkesir

3.4
(31)

Blue White Balıkesir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hisariçi, Milli Kuvvetler Cd. No:13/D, Karesi – Balıkesir

Telefon : (0266) 249 02 27

Blue White Balıkesir Yol Tarifi

Blue White Balıkesir Balıkesir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hisariçi, Milli Kuvvetler Cd. No:13/D, Karesi – Balıkesir olan Blue White Balıkesir, işletmesine (0266) 249 02 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue White Balıkesir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue White Balıkesir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue White Balıkesir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue White Balıkesir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue White Balıkesir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue White Balıkesir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue White Balıkesir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue White Balıkesir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue White Balıkesir Yorumları

  1. En büyük pişmanlığım burada lazerle gitmektir. Defalarca yandım tüylerim de azalmayı geç uyuyan tüylerim de uyandı. Aklınız varsa buraya gitmezsiniz.

  2. 2 yıldır gittiğim bir yer ama sürekli personel değişmesi pek hoşuma gitmiyor işe bugun başladım diyen kişiler size islem yapıyor bu konuya daha dikkat.edilmeli

Bir cevap yazın