Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti

1.4
(5)

Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alsancak Mah, Kıbrıs Şehitleri Cd. No: 98 D:Kat:2, D: 3, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 502 10 60

Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti Yol Tarifi

Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alsancak Mah, Kıbrıs Şehitleri Cd. No: 98 D:Kat:2, D: 3, Konak – İzmir olan Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti, işletmesine (0232) 502 10 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue White Epilasyon & Güzellik Hizmeti Yorumları

  1. Instagram uzerinde fiyat bilgisi almaya çalıştığım kişinin uslubu cok kaba. Musteri toplamak icin reklam yapiyorlar ama sorulan sorulara verilen cewaplar cok kaba bence. Gitmedim ama gidilmeye degmeyecek bir ter olduğunu cewap yazan kisi gösterdi.

  2. Blue White Manisa şube de yaptırmış olduğum cilt bakımından memnun kalmadım arkadaşlarım lazer epilasyon paketi satın aldıkları için cilt bakımı hediye verilmiş üstelik farklı maske ve makinelerde ????????????

Bir cevap yazın