Blue White

2.2
(6)

Blue White adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacıkaplanlar, Atatürk Cad. Gençler Apt. No:12, Denizli Merkez – undefined

Telefon : (0258) 261 57 70

Blue White Yol Tarifi

Blue White undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacıkaplanlar, Atatürk Cad. Gençler Apt. No:12, Denizli Merkez – undefined olan Blue White, işletmesine (0258) 261 57 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blue White ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blue White yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blue White hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blue White ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Blue White ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blue White için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blue White bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blue White sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Blue White Yorumları

  1. Benim başlangıçta kazandığım hediyemi iptal ettiler
    Tüyler %90 bitecek garantisi verip %60bitmeden seansınız bitti dediler
    Başlangıçta sizi mağdur etmeyiz merak etmeyin deyip sonra da keşke bu lafın arkasını araştırsaydınız yani bize güvenmeseydiniz demek istediler keşke biri beni uyarsaydı bu kadar yarı yolda bırakılacağımı bilsem asla başlamazdım bu işe ben hakkımı hukuki yollardan aramaya çalışacağım zira kendileri benim konuşmamla anlamadı anlatırlar efendim yeni başlayacak olanlara naçizane tavsiye sizi insan yerine koyup dinleyen bi merkezde başlayın burda rezil rüsva olmayın derim iyi günler

  2. Rezalet bir yer tam bir para tuzağı.!! Lazer epilasyon için başlangıçta %85-90 garanti verdiler daha sonra bacaklarımda nerdeyse %50 bile azalma olmadı seans aralarında bunu söyledim sizi mağdur etmeyiz ek seans veririz merak etmeyin gibi şeyler söylediler. Sonra seanslarım bitti. Seanslarımın bittiği dönemde müdüre olarak ipek hanım vardı kıl kontrolü yapıp ekstra 3 seans verdi. İki hafta sonra kıl kontrolü ve Seans oluşturmak için gittiğimde müdüre değişmiş Hasibe hanım (yanlış hatırlamıyorsam)adında bir bayan vardı ek seans vermiyoruz artık gibi şeyler söyledi neyse ben biraz sesimi yükseltince tamam bu seanslara girin ama başka ek seans veremem kıl kökleriniz incelemiştir falan gibi laf kalabalığı yaptı. 2 ay kadar sonra Sean için randevu aldım ve gittim Hasibe hanım ben öylebir şey söylemedim bizim makinalarıöız kıl kökleri incelediği zaman zaman görmüyor ek seansa giremezsiniz veremem gibi şeyler söyledi ve ek seanslarımı vermediler
    Paramı alıp beni kıllı bir şekilde bıraktılar. Amaçları zaten kampanya var bilmem ne diyerek insanları kandırmak. Uzmanlıkla alakaları yok. kurumsallıkla zaten uzaktan yakından alakaları yok lütfen o dükkanlarının altındaki anketör çocuklara acıyıp çıkmayın sakın hatta mümkünse karşı kaldırımdan geçin.

Bir cevap yazın