Bluemoon Güzellik Salonu Sincan

1
(3)

Bluemoon Güzellik Salonu Sincan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Mah, Ankara Cd. No:36/21 D:16-17, Sincan – Ankara

Telefon : (0312) 270 80 91

Bluemoon Güzellik Salonu Sincan Yol Tarifi

Bluemoon Güzellik Salonu Sincan Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Mah, Ankara Cd. No:36/21 D:16-17, Sincan – Ankara olan Bluemoon Güzellik Salonu Sincan, işletmesine (0312) 270 80 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bluemoon Güzellik Salonu Sincan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bluemoon Güzellik Salonu Sincan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bluemoon Güzellik Salonu Sincan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bluemoon Güzellik Salonu Sincan ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bluemoon Güzellik Salonu Sincan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bluemoon Güzellik Salonu Sincan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bluemoon Güzellik Salonu Sincan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bluemoon Güzellik Salonu Sincan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bluemoon Güzellik Salonu Sincan Yorumları

  1. Amaç para kazanma 2160 tl para ödedim en az 12 seans gittim normalde bitmesi gerekirdi bende hormon sorunu varsa bile bunun için test yapmam onun sonucuna göre yeniden paket başlamaları gerekirdi ilgi ilk aylarda var sözleşme iptal etmek istediğimde kalan ücreti elden vereceğimi söylememe rağmen ısrarla havale demeleri de var tabi ucuz diye gelmeyin zararlı çıkarsınız!!..

Bir cevap yazın