Bn Güzellik

4.9
(30)

Bn Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hasanpaşa, Söğütlü Çeşme Cd No 187/1, Kadıköy – İstanbul

Telefon : (0216) 345 48 28

Bn Güzellik Yol Tarifi

BN Güzellik

Bn Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hasanpaşa, Söğütlü Çeşme Cd No 187/1, Kadıköy – İstanbul olan Bn Güzellik, işletmesine (0216) 345 48 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bn Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bn Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bn Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bn Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bn Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bn Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bn Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bn Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bn Güzellik Yorumları

  1. Güleryüz’le karşılanacağınız bir güzellik merkezi Nejla hanım ve ekibi çok yardımcı EPİLASYON için gittiğim bu merkezde profesyonel kadrodan hizmet almak sizi rahatlıkla başkalarına tavsiyede bulunmaya itiyor teşekkürler B/N

    Havva

  2. Ablamla birlikte lazere gidiyoruz o kadar yer araştırdık en çok güven veren Nejla hanım oldu daha yeni başladık hem çok titizler hem de çok cana yakınlar. Zeynep hanım çok ilgili ve işini fazlasıyla iyi yapıyor herkese tavsiye ederim????

  3. Ben Bn güzellikle iki senedir tanışıyorum . Annem teyzem ben kuzenim herkesi kayıt ettirdim ve asla pişmanlık duymadım Lazer epilasyonda hepimiz yüzde yüz fayda gördük sonra mikroblaiding ile kaşımı yaptırdım be gerçekten harika oldu . Sahibi Necla hanımefendi çok nazik kibar güleryüzle çalışan Zeynep hanım ailenizden biri gibi karşılıyor sizi. Samimi ve temiz çalışan bir işletme ????

  4. Çalışanların ilgi ve alakası çok iyi. Temiz ve titiz çalışıyorlar. İşlem yapılan odalarda ayna var. Bu çok iyi çünkü bakıp detaylıca inceleme imkanı buluyorsunuz. Fiyatlar makul. Nejla hanım ve çalışanlara tekrar teşekkür ediyorum.

Comments are closed.