Body & Face Beauty Salon In Malmö

4.9
(30)

Body & Face Beauty Salon In Malmö adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fredriksbergsgatan 6, Malmö – Sweden

Telefon : 040-630 60 89

Body & Face Beauty Salon In Malmö Yol Tarifi

Body & Face, Beauty Salon in Malmö

Body & Face Beauty Salon In Malmö Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fredriksbergsgatan 6, Malmö – Sweden olan Body & Face Beauty Salon In Malmö, işletmesine 040-630 60 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Body & Face Beauty Salon In Malmö ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Body & Face Beauty Salon In Malmö yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Body & Face Beauty Salon In Malmö hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Body & Face Beauty Salon In Malmö ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Body & Face Beauty Salon In Malmö ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Body & Face Beauty Salon In Malmö için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Body & Face Beauty Salon In Malmö bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Body & Face Beauty Salon In Malmö sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Body & Face Beauty Salon In Malmö Yorumları

  1. Uyluklarımdaki selülit için Ultra selülit odak şekli ile tedavi edildim. 5 tedavi aldım ve haftada bir gittim. Farkı görebilmek için rol model aldım. Beşinci tedaviden sonra hiçbir fark görmedim. Son tedaviden üç hafta sonra vermem istendi. Şimdi yaklaşık 1 ay sonra bir fotoğraf çektim ve gerçekten herhangi bir sonuç vermedi. Tam tersi, daha çok selülitim var. Haftada 2-3 gün spor yapan ve sağlıklı beslenen, her zaman yaptığım gibi aktif bir kızım. Bana 5 yeni tedavi önerildi ama korkarım sonuç vermeyecek. Bunun dışında personeli iyi buldum. Sadece deneyimimi paylaşmak istedim. Başkası için işe yarayabilir.

  2. Yaptığı işte bilgili ve son derece iyi, bugün onun konsültasyon ve tedavilerinden sonra tamamen ücretsiz olan yüzünde sivilce ile ilgili oldukça ciddi problemler yaşadı. Şiddetle tavsiye edilir!

  3. Hassas cildi nasıl tedavi edeceğini bilen iyi bir cilt terapisti bulduğum için çok mutluyum. Cilt terapisti bana her zaman cildim için en iyi ve en uygun tedaviyi verir. Çok iyi sonuçlar alıyorum. Çok titiz ve en iyi deneyimi vermeyi sever.

  4. Bellita ile 2 kez olmuştur. Süper iyi. Jar sonuçtan çok memnun.

Comments are closed.